Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogy necsak a...

Mit tegyek hogy necsak a kutyára gondoljak?

Figyelt kérdés
volt 1 kutyám magyarországon de elköltözünk németországba 1 éve nem láttam a kuytát midig rá gondolok éjszaka nem alszok mert midig magam elött látom mit tegyek hogy ne gondoljak rá ? midig nagyon szeretem a kutyust és hiányzik ti mit tennétek a hejemben
2014. nov. 3. 00:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
kutyát
2014. nov. 3. 01:02
 2/11 anonim ***** válasza:
39%

A kutyus jó helyen van?


Hány éves vagy?



Figyelj oda a helyesírásodra , mert különben mindenki belés fog kötni

2014. nov. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen jó helyen van a kutya 13f és németül jobban megy a hejesirás a kutyát mama eteti
2014. nov. 3. 01:53
 4/11 anonim ***** válasza:

Jó helyen van a kutyád! Gondolj bele , hogy életben van. Nekem két kutyám is meghalt már


helyesírás*

helyemben*

2014. nov. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én neveltem fel 2 éves kutyus nagyon nehéz róla másra gondolnom sokszor éjjel nem tudok miatta alduni
2014. nov. 3. 02:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. A te kutyád! Neki is hiányzol biztos. Gondolj inkább amikor eszedbe jut arra , hogy milyen jókat lehet vele játszani
2014. nov. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kliszta ***** válasza:

Tudom nem te dontesz ebben, de Nemetorszagba nem akarjak a szuleid kivinni?

Teljesen megertelek,egy evig eltem kulon a kutyamtol es macskaimtol Angliaban, es mindennap rajuk gondoltam, pedig en felnott no vagyok, nem gyerek, es jo helyen is voltak otthon a parommal. De egy eve itt van az egesz csalad szerencsere :)

2014. nov. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem el kell fogadnod szüleid döntését, de kérj fotót az új gazdiktól! Egy kicsit talán megnyugtat, ha látod képen, hogy jó sora van. Magyarázd el a gazdinak, hogy ez nem számonkérés, csak nagyon hiányzik.
2014. nov. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7 nem nem tudjuk kivinni dárga lenne a biztositás

8 as nem adjuk el mivel mama eteti és a magyar házunkat védi

2014. nov. 3. 14:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor a mamád küldjön képet, ha nincs internet, akkor meg telefonon meséljen róla sokat! Sajnos érzékeny alkat vagy, meg kell várni, hogy elmúljon ez a rossz időszak.
2014. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!