Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Ez lehet méreg?

SOS! Ez lehet méreg?

Figyelt kérdés
Nyitottam ki az ajtót, a kutyám pedig ittvolt az ajtó előtt és kiesett a szájábol egy nagy fehér valami. Kinézetre, szagra, állagra ugyanolyan mint a citromos szőlőcukor de megkóstolni nem mertem. Nem szoktunk szőlőcukrit enni, fogalmam nincs hogy kerülhetett a kutyához, ezért gyanakszom...szerintetek?
2014. nov. 3. 09:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igen, lehet méreg. Ha bármi változást látsz a kutyán, pl bágyadt, nem eszik, nem iszik, nem mozog, esetleg hány, vidd orvoshoz!
2014. nov. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Uristen :(
2014. nov. 3. 09:51
 3/21 A kérdező kommentje:

Esetleg ha tejet adok neki? Németjuhász szép nagy termet, mennyit kell adnom?

És mennyi idö mulva taoasztalom a tüneteket ha esetleg méreg?

2014. nov. 3. 09:57
 4/21 anonim ***** válasza:

Nyitottad ki az ajtót... Lakásban, vagy kertesház bejárati ajtaját? Nem mindegy.

Ha kertből jött, bárki adhatta neki, nagyon kicsi koromban én is etettem ilyesmivel hazafelé a kedvenc kutyáimat.

Lakásban nyilván ilyen nem fordul elő, dehát valahonnan szereznie kellett. Esetleg séta közben felkapta a földről. Lehet sima szőlőcukor :)

Mindenesetre azért tényleg figyelj rá, nem látsz-e furcsát rajta.

2014. nov. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A "tejmítoszt" nem tudom ki találta ki. Lehet neki adni, közömbösít bizonyos mérgeket a gyomorban, de a már bekövetkezett károkat nem gyógyítja. Ha nem vagy biztos benne, inkább kihagynám ezt a lépést, mert mindenképpen orvos a vége, ha netán méreg.
2014. nov. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Kint a kertben a kutya és itt boklászott az ajtó előtt. Sétálni nem voltunk.
2014. nov. 3. 10:02
 7/21 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben biztos vagyok benne, hogy egy egyszerű szőlőcukrot kapott ajándékba :)

Figyeld, de ne parázz rá, amíg nincs rá okod.

2014. nov. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg olyan mint a szőlőcukor. Van értelme megkostolni? Mert megteszem ha szükséges
2014. nov. 3. 10:04
 9/21 anonim ***** válasza:

Ne kóstold meg, mert nem tudod, mi az!

Tejet a kutyának SOHA nem adj! Nem fogja meghánytatni, semmi haszna nincs.

2014. nov. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Még valami: nézz körül a kertben. Ha nem találsz több ilyet, valószínűleg szőlőcukor, ahogy előttem írták.
2014. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!