Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz az hogy a kutyák azért...

Igaz az hogy a kutyák azért vonyítanak ha zenélős kocsi jár, mert bántja a fülüket a zene?

Figyelt kérdés
kutya,vonyítás,zene

2014. nov. 3. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2014. nov. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi
2014. nov. 3. 12:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az enyémek nem reagálnak rá. Meg egyébként más zenére sem.
2014. nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem mindegyik de sokuk. Szirénára -zenélős kocsira így reagálnak. A vonyítás egyfajta nagytávolságú kommunikáció a falkatagok közt. És ragadós dolog kutyáéknál, ha egy rákezd sokszor rákezd a többi is.
2014. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Általában azért vonyítanak, mert nem foglalkozik velük senki, csak ki vannak b-szva a kertbe. Az ugatással is ez a helyzet. Az oké, hogy akkor jelez a kutya ha valaki BE AKAR JÖNNI a területére, de attól még hogy elmegy egy kocsi vagy egy ember elmegy egy adott ház/kert előtt nem szabadna megőrülni, (főleg nem 100 méterekről!!!) ha jelzőkutya ha nem. Ez foglalkozáshiány és neveléshiány. Cseppet idegesítő, főleg ha a kutyámmal sétálok és egyszer csak előugrik egy német juhász, csak mert elmertem menni a kerítés előtt... A szívrohamot hozza rám, ráadásul idegesítő is.. de nagyon. Csak azt nem tudom ezeknek a gazdái hogy élnek egyáltalán?!
2014. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Semmi köze a foglalkozáshoz. Amikor éppen kint vagyok a kertben a kutyával és jön a szirénáskocsi ,akkor is rákezd.Persze ha tiltom abbahagyja, de nekem tetszik, jópofa ahogy vonyít égnek emelt fejjel átéléssel :D Aztán rákezd a szomszédé is. Ez ilyen ősi reflex.
2014. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os: nem tom, az enyém még a büdös életben nem vonyított semmire, legyen az sziréna vagy bármi más. ( lehet hogy nincs tisztában a véleményeddel?:D )
2014. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6-os. Neked tetszik?


Gyere le Siófok mellé egy hétre, van itt egy család. Annak két kutyája. Ahogy meghallják a megkülönböztetési hangokat, 4-5 órán keresztül vonyítanak szakadatlanul. A szemközti szomszéd átment, szólt illedelmesen a gazdáknak, hogy mégis csináljanak már valamit, mert a gyerekek nem tudnak aludni. Ez volt hajnali fél 1-kor. Fél órát várva újra átment (mert még mindig ment a vonyítás), felrúgta a kutyákat, azóta csak átkiált és csendben vannak. Kíváncsi lennék, hogy meddig tetszene a vokál.

2014. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4-5 óra nálam 1-2 perc kb aztán abbahagyja.
2014. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!