Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Arra lehet tanitani egy...

Arra lehet tanitani egy kutyát hogy jo jelzőkutya legyen?

Figyelt kérdés
2014. nov. 3. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem igazán. A jellemétől/ösztöneitől függ.
2014. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Arra esetleg hogy ha vakkant, megdicséred, bátorítod. Nekem 2 komondor kölyköm van. 5 hónaposak, de egyikőjük elég félénk, míg testvére már mindenre ugat, hamar jelez, elég mély hanggal reagál. De ez a másik szegény inkább bebújik a házába ha idegent lát, pedig soha nem bántották, semmi atrocitás nem érte. A napokban amikor a kennelből kiengedtem őket,(kennelben csak akkor vannak amikor távol vagyok, nehogy bajt csináljanak, haszonállatokkal van tele a porta) hevesen fogtak valami idegent, és odaszaladt a tesójával a kis ijedős kutyus is. Na ott már próbálkozott morogni, ugatni, na az ilyen kutyát dicsérni kell ilyen esetekben.
2014. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!