Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mással alszik ma a kutyám?

Mással alszik ma a kutyám?

Figyelt kérdés
Hogy fog rá reagálni Bischon Havanes 4 éves az ágyban alszik két horkolos férfi mellet xd h fog reagálni szerintetek? Néha be pisil meg be kakil erről is h szoktasam le természetesen nem az ágyba...SOS
2014. nov. 4. 02:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az alvással nem lesz gondja, ha vannak mellette.

Le kell vinni sűrűn. Kint szívesebben kakil biztos.


Az enyém meg szétrágja a hintaszéket alattam és meg is eszi. Egyre fogy a fa hintaszék. Nem lesz baja a kutyának?

2014. nov. 4. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gondolom, akkor ma is be fog kakilni meg pisilni :) Reggel lesz mit takaritani!
2014. nov. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hogy kerül a kutya az ágyba?
2014. nov. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük a kutyád természetét, nem tudhatjuk, hogy fog reagálni. Az hogy lehet, hogy egy négyéves kutya nem szobatiszta? Milyen gyakran és mennyi ideig sétál egy nap?
2014. nov. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Két horkoló pasi egy ágyban,engem is megviselne.
2014. nov. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt csak te tudhatod, hogy fog reagalni. Viszont ha 4 evesen meg mindig nem szobatiszta, akkor alapveto gondok vannak a nevelessel. Vidd el egy szakemberhez, mert ez a kutyanak se jo. Igy segiteni nem tudunk, foleg, mert semmit nem irtal arrol, hogyan neveled. Par tipp, hogy mi lehet a gond:

Nincs eleget setaltatva. Minimum napi 3-4 alkalommal, alkalmankent legalabb fel orat ra kene szanni. Es ha van kert, akkor is legyen minimum egy ora naponta, amit kerten kivuli setaval toltotok.

A kutyat megprobaltatok alomra vagy pelusra szoktatni. Alapveto hiba, a kutya nem macska, nem alomra szoktathato. Ha elolvettetek ezt a hibat, akkor most kene egy szobaketrecet venni, abban tartani es 1-2 orankent kivinni pisilni. Nagy melo, de ez van.

Nincs kovetkezetesen nevelve, o a falkavezer, azt csinal, amit akar. Ebben az esetben a falkavezersegen kell elkezdeni dolgozni. Szabalyokat felallitani es azokat betartatni akarhogy hisztizik.

2014. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ az egyok férfi szivacson alszik xd is jól bírta ketrecbe nem rakom a kutyám a biztos hát a kertben nem végi a dolgát csak eszi a füvet séte ritkán van mert elkőltösztünk is más jelezni se jelezz otthon igen ezért ma jól láttam 15 per séta 2× nagyon örült neki igen tudom h sűrűn le kell vinni anyám nem viszi le anyám pasija is két lakotársa dolgozik Most lesz a kutya 5 éves 7 én de én tanulok stb ha meg be pisil vagy valami mindig az én hibám :(
2014. nov. 5. 01:19
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, a te hibad. Meg mindenkie, aki veletek lakik. Ugyanis rohadt igenytelen, hogy a kutya bepisil a lakasba, ti meg csak vonogatjatok a vallatokat es a kutyanak se jo. Nem hiszem, hogy nincs naponta 1,5-2 oratok a dologra. Reggel, indulas elott elviszed, hazaersz megint elviszed, es este is egyszer. Mar szobatiszta lenne. De nalatok csak a lustulas megy. Ja es ha az udvarkn van, addig kell kint lennie, amig nem pisil. Ha pisilt, nagy dicseret es be lehet vinni.
2014. nov. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Honann tudod milyenek vagyunk ha nem ismersz negativ kommentett nem kérek
2014. nov. 5. 16:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy kutyának sem elég kétszer 15 perc séta, főleg nem a kistestűeknek, nekik három lenne az ideális, abból kettőnek 1-2 órásnak kellene lennie.
2014. nov. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!