Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám úgy tömbházlakás...

Hogyan tudnám úgy tömbházlakásban tartani a kutyámat, hogy mindkettőnknek jó legyen?

Figyelt kérdés

Most még kertesházban lakom, de nemsokára egy kétszobán tömbházlakásba fogok költözni és persze jönne velem a kutyusom is. Ő egy közepes termetű beagle keverék. Nyugodt természetű, szinte egész nap lustálkodik, de séta közben nagyon aktív.

Arra gondoltam, hogy veszek egy kutyaketrecet és ameddig én távol lennék, addig ő a ketrecben lenne (sajnos 7-8 órát vagyok távol és nincs akit megkérhetnék h vigyázzon rá).

Azert gondoltam erre a megoldásra, mert mindenhol azt olvasom, hogy a kutyák szeretik a kutyaketrecet és szivesen vannak benne.

Persze reggel- délben- este séta lenne.

Szerintetek ez így jó lenne ?

Esetleg van más ötletetek ?



2014. nov. 4. 14:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Add be egy menhejre mert ez igy nem fog működni
2014. nov. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Miert adnám be egy menhelyre ? Nagyon szeretem a kutyámat azert irtam ki a kerdest, hátha ti tudtok jobbat..
2014. nov. 4. 14:12
 3/18 A kérdező kommentje:
Amugy bocsi az órával tévedtem, 6-7 óra
2014. nov. 4. 14:28
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem kell berakni, ha nincs vele semmi problema. Bekoltoztok, ha van ra mod, egy par napig velemaradsz, hogy szokja, aztan minden rendben lesz. 6-7 ora nem a vilag.
2014. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Amugy reggel 6kor kelek. 7ora40perckor indulok és du3.15kor érek haza, hétfőn 2.15kor
2014. nov. 4. 14:48
 6/18 anonim ***** válasza:
Hatkor felkelsz. Elviszed egy orara, marad meg 40 perced keszulodni. Hazajossz, ujabb 2 ora seta. Este meg be kell iktatni egy egeszsegugyi setat. Minden rendben lesz igy, nem kell szobaketrec.
2014. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd, ha ketrecben lenne? Nagy az esély, hogy rombolna? Mert én csak ebben az esetben szoktatnám ketrecbe. Csak az a kutya szereti a ketrecet, amelyik bele lett szoktatva, csak úgy maguktól ritkán szeretik az ilyet... Bele kell szoktatni, meg kell szerettetni vele, amit ugyan bármelyik kutyával el lehet érni, de azért egy felnőtt, ex-kertesház lakó kutyánál szerintem több meló, mint amennyit megér, főleg mert írtad, hogy nyugodt és lustálkodós. Szóval szerintem fölösleges, a legtöbb lakásban lakó kutya szabadon van a lakásban, maximum 1-2 szobát zárnak el előlük, ameddig egyedül vannak. A ketrec / box célját félig-meddig egy kényelmes, kuckós kutyafekhellyel is eléred, amiben el tud bújni, javarészt úgyis ott aludna, ameddig nem vagy otthon.
2014. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Jesszus, bocs a szóismétlésekért:D
2014. nov. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Persze a sétát én is így gondoltam, csak attól félek hogy megrágja a vadiùj bútort és akkor apukám megöl :))) (mert apukam újította fel az egész lakást)

Van valami módszer a rágás ellen?

Sok játéka van, de azért félek.

Most 5 hónapos, de csak tél után költözök be vele.

2014. nov. 4. 15:13
 10/18 A kérdező kommentje:
Csak a rágás miatt félek. az nem lenne baj, ha egyszer kétszer becsúszna egy pisi-kaki, mert feltörlöm és kész, csak a rongálástól tartok egy kicsit.
2014. nov. 4. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!