Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a kutyaketrecekről?

Mit gondoltok a kutyaketrecekről?

Figyelt kérdés
Ilyenre gondolok: [link]

2014. nov. 4. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szobakennelnek hívják. Nekünk is van, eredetileg csak a szállítás miatt vettük, de mikor először a lakásban hagytam, a kutyám belefeküdt. Bele van téve a párnája, plusz a tetejére rá van terítve egy pléd, ami félig még 2 oldalára is rálóg. A kutyám abban alszik, önszántából (persze nyitott ajtónál).
2014. nov. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor szobakenel :)

Nagyon gondolkozom hogy veszek egyet.

Szerintem jó ötlet és sok helyen olvastam hogy a kutyák szeretik, persze nem azt ha belerakod és rázárod. :))

2014. nov. 4. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Tök hasznos dolog, csak szoktatni kell hozzá az ebet. :D Jutalomfalattal, játékkal, stb. Nem csak berakod egy szűk helyre és várod a csodát mert az ritkán vezet eredményre
2014. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasznos dolog, nekünk is van, otthon is használjuk ha elmegyünk otthonról, ill. versenyekre is visszük. Meg kell vele szerettetni és fokozatosan hozzászoktatni.
2014. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy bezárom ebbe a kutyát. :) Ez pihenésnek van, a kutya nyugodtan tud benne lenni, akár otthon, akár versenyen, tréningek előtt, után. Hasznos, de mint mindenhez, ehhez is kell a tudatos szoktatás.
2014. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!