Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért lettek a válaszolok...

Miért lettek a válaszolok ennyire elvetemültek?

Figyelt kérdés
olyan stílusban válaszolnak hogy az csúnya. legtöbször bunkók és nem is érdeklik őket a másik csak a berögzült bunko trágár beszéd itt gyerekek is olvasnak mit tesz a lelkükkel az a sok otrombaság és minden kedvüket elveszik a kutyatartástól és ráerőszakolják az emberekre a labradort meg a németjuhászt mert az jó kezdő kutya
2014. nov. 4. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Általánosítasz.
2014. nov. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Lehet azért mert te szinte három sort írtál le mindenféle írásjelet mellőzve.

A válaszok meg joggal olyanok amilyenek, csak hogy egy példát említsek: hiába lett ezerszer elmondva valakinek hogy ne állatpatikában akarjon féreghajtót venni ha döbbenetes méretű férgek másznak ki a kutyából hanem mutassa meg dokinak, ő azért hajtja az igazát. Vagy érdemes megfigyelni hány kutya pusztul el mert nem hajlandóak vele dokihoz menni, már az előző példától elvonatkoztatva.

Magyarul ha az ember ezerszer elmondja ugyanazt de valaki még mindig nem érti, nincs más lehetőség.


Apropó... Senki nem erőszakol, csak kérdeznek véleményt amire válaszol néhány ember. Nehogy már a válaszoló legyen az erőszakos mert elmondja a véleményét arról amiről kérdezték.

A németjuhász amúgy sztem pont nem első kutyásnak való, de mindegy. És mindenhol ezt írják/írjuk. Látod, ezért van ennyi goromba válasz.

2014. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Először is az értelmező kéziszótárban nézz utána az "elvetemült" szó jelentésének.

Sehol nem láttam még olyan választ, hogy csak német juhászt. vagy labradort vegyen valaki.

Trágárság pont ezen az oldalon nagyon ritkán fordul elő.

Ha valóban követed az oldalt, elég sokszor láthatsz olyan beírást, hogy a kérdező megfelelő választ ka a kérdésére és ezt jelzi is.


Mégis, mi akasztott ki ennyire ma?

2014. nov. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Szóval, te szeretnéd tudni, mikor kezd el tejelni a szuka? :))
2014. nov. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 sippara ***** válasza:
97%
Azért, mert elegünk lett abból, hogy olyan emberek kérnek tanácsot egy élőlény ellátásával kapcsolatban, akik egy általános iskolai másodikos évzáró vizsgát sem tudnának letenni, és/vagy funkcionális analfabéták és/vagy olyan szinten van az IQjuk, hogy ha kettővel több lenne, elmehetnének a mekibe sültkrumplinak.
2014. nov. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
Sippara gyonyoruen osszefoglalta. Raadasul ez az eloleny kepes egy embernek elharapni a karjat, nem egy aranyhal kategoriarol beszelunk.
2014. nov. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Miért lettek a kérdések ennyire hülyék? Bunkó trágár beszéd? Nem találkoztam még vele. És vajon mit tesz az érzékeny és unatkozó gyerekek lelkével? Jaj, ne....!
2014. nov. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Olyan fura.... Én 2 vagy 3 kérdést tettem fel, és egy "gonosz" vàlaszt sem kaptam. Igaz, nem azt kérdeztem, h a halálos beteg kutyát hogy gyógyítsam meg itthon, vagy az abszolút neveletlen kutyámat hol passzoljam el, esetleg 12 éves létemre melyik olxes bitbút vegyem meg, na meg hogy tudom házilag levágni a fülét....
2014. nov. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy én látom, a kérdezőknek szokott néha elgurulni a gyógyszere, amikor nem azt a választ kapják, amit vártak.
2014. nov. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Ez az oldal a kérdéseknek van fenntartva. Akinek nincs türelme százezredszer válaszolni a szinte ugyanolyan kérdésekre, az ne válaszoljon. A nagyonokosaknak lehet, hogy vérlázító némely kérdés, de a kérdezőnek akkor éppen az a probléma a legfontosabb. És még mindig jobb, ha itt kérdez, vagy egyáltalán kérdez.
2014. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!