Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Duoband 2in1 bolha és kullancs...

Duoband 2in1 bolha és kullancsnyakörvröl vélemények?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudok róla véleményt mondani, csak annyit, hogy 4 hónapra elég és olcsó.


Viszont miután semmilyen szer nem garantálja a hatékonyságot (asszem még az ultrahangos riasztók sem), ezért olcsóbb módszereknél fogok maradni, mint az illóolajokból készített főzet (levendula, citromfű és még két valami egy fazék vízhez, majd rákeresek neten a receptre).


Bár ez sem nyújt teljes védelmet, a nyakörvek hatékonyságáról egyáltalán nem tudok nyilatkozni.

2014. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 xoxo1993 válasza:
Én egyszer kipróbáltam,bolhás lett a kutya vele úgyhogy sajnos annyit ér amennyi az ára..
2014. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is most nézegetek a kutyumnak kullancsirtót, és a neten olvasgatva sokan ajánlják ezt a duoband 2in1 nyakörvet. De engem nagyon elborzasztott az, hogy a nyakörv felhelyezése előtt bő vízzel itassam meg, és ha letelt a 4 hónap 1 hónapot pihenni kell. ill. hogy csupasz kézzel nem szabad megfogni, valamint ne engedjük úszni, mert a halak és vízi élőlények elpusztulnak a felszabaduló vegyszertől. Mégis hogy tegyek egy ilyen nyakörvet a szeretett kiskutyámra? Kiakasztott, amit olvastam a leírásban, így én tuti hogy nagyon messzire kerülöm!
2015. máj. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kreestee válasza:

Már régóta ezt használom, mert csak ez vált be.

A drágább bolha-kullancs nyakörv mellett azonnal beszereztünk egy élősködőt, ez a nyakörv eddig minden ilyet távol tartott. Ha ilyet veszel, figyelj arra, hogy az új nyakörv felhelyezése előtt minimum 1 hét nyakörv nélküli időszak legyen (bár a leírás 1 hónapot ír).

2017. máj. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!