Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél éves rottweiler kiskutyán...

Fél éves rottweiler kiskutyán vérzik, normális ez?

Figyelt kérdés
fél éves a kiskutyánk,kislány,egy hete vérzik,csak pecsétel,normális ez ennyi idősen?
2014. nov. 5. 11:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,nem lesz olcsóbb!

A kutya vemhessége és szülése nem abból áll,hogy összerakod egy kannal, és lesznek kiskutyák! Minden kutyának egészségügyi szűrésen, és tenyésszemlén kell átesnie, és ha tenyészthetők, akkor párosíthatók! Ha ez nincs meg, a kiskutyák lehetnek betegek, fogyatékosok, nyomorékok, stb. Ne tedd ezt a kutyáddal!

2014. nov. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha több rottweilert akarsz, ments a fajtamentéstől, és képeztesd őket!
2014. nov. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
49%

Egy ilyen tudatlan szaporítójelölt nem fogja minőségi módon felnevelni az almot,mert úgy nem olcsó.Szerinte majd felneveli őket a szuka az udvar végében.

És mi van,ha a sok családtagból sok visszalép,mikor már elvihetők a kölykök?Mindig így van ez.Majd sírsz a fajtamentőknek,hogy szabadítsanak meg tőlük,mert ingyen sem kellenek senkinek?

2014. nov. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Remélem majd úgy jársz mint a szomszédunk.Goldent szaporított,a hatból három rajtamaradt,már kb.5 hónaposak,így 4 nagy kutyát etet,rácseszett,mert oda a haszon.Csak idő kérdése és a kan kutyák felcsinálják a saját anyjukat,vagy saját testvérüket.
2014. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Az semmi! Ismerősöm kutyájának nem indult be a szülés, megrepedt a méhe, össze kellett varrni. A szülés közben 4 kicsi meghalt, másnap az anya halt meg, harmadnapra az utolsó kölyök. Ezért aztán megérte...
2014. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hogy itt milyen sok okos ember van,képzeljétek tisztába vagyok dolgokkal,csak én úgy tudtam 8-9 hónaposan tüzel előbször a kutya,ezért kérdeztem rá,de a sok okos ember nem is arra válaszol amit kérdez az ember,de mindegy
2014. nov. 6. 10:30
 17/20 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tudom miért írta az illető,hogy van-e törzskönyve,szerintem aki hobbiból tart kutyát nem mind törzskönyves,és szerintem nem azt kellene elítélnetek aki egyszer bepárosít egy kutyát,hanem azt a sok Paraszt embert,aki tart kutyát,és nem eteti,gondoza,nem foglalkozik vele,illetve aki még meg is kínozza vagy ép kiteszi az utcára,azokat bántsátok,ne engem,a kutyámnak nagyon is jó dolga van,sőt sok embernek nincs ilyen,De köszönöm a sok Bunkó válaszolónak,a válaszát
2014. nov. 6. 10:36
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha pároztatni akarod a kutyádat, ahhoz kell törzskönyv. Egyrészt, mert ha nincs, nem végezheted el az orvosi szűréseket, és a tenyésszemlét sem kapja meg, másrészt nem tudhatod, hogy a kan, akit kiválasztottál neki, nem-e a testvére. Az én kutyám is hobbikutya, de kértünk hozzá törzskönyvet, mert úgy volt, hogy visszük versenyekre, de eszünk ágában sincs szaporítani, mert nem értünk hozzá, és elvisz egy csomó pénzt!

Egyébként meg pont arra készülsz, hogy szaporítasz azoknak, akik csak kirakják a kutyát a kertbe dísznek. A rottweiler egy kemény fajta, csak hozzáértéssel lehet nevelni,nem jó akárkinek!

Miért nem fogadod meg a tanácsainkat, és a segítséget? Nem mindenki volt bunkó, leírta mindenki a tapasztalatait!

2014. nov. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs törzskönyve a kutyádnak,honnan fogod tudni,hogy a kiválasztott kan nem rokona-e?
2014. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
valószínűleg tüzel. most még hagyd ki a pároztatást, vagyis figyelj rá, hogy a szomszéd kotorék kan kutyája ne férjen hozzá, 12 nap múlva már abbahagyja, és 6 hónap múlva ismét tüzelni fog. ritka ez a jelenség ilyen fiatal korban, de elvétve előfordul.
2014. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!