Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tavasszal lesz egy kiskutyám,...

Tavasszal lesz egy kiskutyám, labrador, vagy golden retriver, még nem tudom milyen nemű, és kéne neki egy név, és hogy szerintetek milyen név illene egy ilyen kutyára?

Figyelt kérdés

2014. nov. 5. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
marley :D
2014. nov. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden kutya más és más, nem egyforma a temperamentumuk, a természetük. Én azt javaslom, nézd meg a törzskönyvébe milyen név van beírva, és azt rövidítsd le, vagy alakítsd át :)
2014. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cuki vagy :D .Gondolom már most minden gondolatod a kutya körül forog ..de ráérsz még a név kereséssel bőven .Majd ha ott a kutya ,akkor gondolkozz rajta, olyan nevet keress ami az ő személyiségéhez illik .
2014. nov. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Hovarju ***** válasza:

lehetne Tavasz :-D


Annyi szép név van. Keresgélj. Tenyésztők oldalain jó sok kutyanév van.

A neten is van kutyanév naptár.

Ird fel a neked tetszőket, találj ki becézéseket hozzá és azt válaszd, ami a legjobban illik, majd ahhoz a kutyához, aki a tiéd lesz.

2014. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat , akkor majd keresgélek interneten ha meglesz a kutyus :-)
2014. nov. 6. 18:26
 6/8 anonim ***** válasza:
A szomszédunkban golden van és őt Sziszinek hívják :) Illik rá, mert elég bolondos, és nagyon tud szeretni :D Vagy ha lány lesz lehetne Hercegnő :) Szerintem az tök jó név és jobban illik mint pl egy csivavára :D Vagy legyen Fanta :D az is jó :D És ha fiú még mindig jó rá a fanta :D
2014. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én labrador keverékem (ami fajtatisztának néz ki) a Zizi nevet viseli, menhelyen nevezték el, mert elég kelekótya volt :D
2014. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket :)
2014. nov. 24. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!