Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám epét hányt?

A kutyám epét hányt?

Figyelt kérdés
de mindig eszi a füvet szinte minden nap is reggel iszik egy kicsit tejet nem nagyon hány 1 hónapba 5 sör 5 éves Bischon Havanes fajtiszta SOS
2014. nov. 5. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
sört is itatsz a kutyáddal??? Szerintem vidd el egy állatorvoshoz, mert ez nem normális!
2014. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Tejet NEM lehet adni a kutyának! Miért írtad oda, hogy fajtiszta? Minden kutya az. Az, hogy egy kutya fajTAtiszta-e, vagy keverék, teljesen mindegy, ha beteg.

Ha füvet eszik, ég a gyomra. Mit kap enni?

2014. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit evett?
2014. nov. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Kedves rebeka!Fogadj légyszi örökbe!!!!!!!!!!Elmultam 5 éves ,nem vagyok Bischon....de imádom a sört:)
2014. nov. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Sört és tejet adsz a kiskutyádnak és csodálkozol hogy hányik? Az nekik méreg! Főleg ekkora dózisban! Hogy jutott eszedbe ilyesmit adni neki?

Ne őt vidd el állatorvoshoz, hanem magadat. Neked nagyobb szükséged van rá, te állat...

2014. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem 5 sör akart az lenni,hanem 5-ször.
2014. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Ezért jó szegedi lánnyal dugni. Nem azt mondja hogy még egyszer, hanem azt hogy még öccör!
2014. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A VICCET FÉLRE TÉVVE 5 SZÖR IGEN IS KAPJÁTOK BE!!!
2014. nov. 5. 21:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Még mi kapjuk be? Tejjel itatod a kutyádat. Ha macskát akartál, miért kutyát vettél? Csoda hogy még nem halt meg szegény, ez nem olyan egyszerű és jelentéktelen dolog mint ahogy te kezeled. Ha fontos neked a kutyád élete, nagyon gyorsan fejezd be a hisztit.
2014. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!