Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha sétáltatjátok a kutyátokat,...

Ha sétáltatjátok a kutyátokat, hova teszitek a "végterméket", amíg nem találtok kukát?

Figyelt kérdés
Van erre bármi tartó, vagy hogy?

2014. nov. 5. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogom a kezemben a zacskót.
2014. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem olyan nehéz kukát találni... Amíg nem jön egy kuka addig fogom a kezembe a zacskót. Az erdőbe meg nem szedem össze :O
2014. nov. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Mindog viszek magammal zacskót. Egyszer véletlen nem volt nálam, akkor zsepivel szedtem fel, de szerencsére pont ott volt mellette a kuka.
2014. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Két kezet adott a Jóisten, egyikben a póráz, ha épp nem szabadon van a kutya, másikban a bezacskózott kakija és viszem akár kilométereken át. Ha nem esik útba kuka akkor hazaviszem és otthon dobom ki.
2014. nov. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hovarju ***** válasza:
100%
zacskóban a kezembe. Felszedés után becsomózom a zacsi száját és cipelem magammal az első kukáig. Szerencsére általában kuka közelébe végzi a dolgát, de előfordult már az is, hogy kb.1 órát sétálgattam, mire találtam kukát.
2014. nov. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Dupla zacsi,a táskãmra kötve.
2014. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Párszáz méter után általában van kuka :)

Ha Duna-parton csinál nagy susnyában, vagy olyan helyen, ahol tényleg nincs kuka, de ember se igen, akkor nem szedem fel

2014. nov. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!