Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kérlek adjatok tanácsot...

Kérlek adjatok tanácsot sűrgős! A kutyám megevett egy fél Bounty-t . Lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Reméljük, hogy nem. De legközelebb ne egyen csokit.
2014. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Az égvilágon semmi baja nem lesz tőle. Nyugi.

De most tényleg. Egy fél Bountyban szerinted mennyi kakaó van? Esetleg ha felnyalna egy fél doboz holland kakaót a földről.

2014. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja tőle, de máskor mindenképp dugd el előle az édességet!
2014. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én kutyám egész eddigi életében kapott kakaós dolgokat, csokit... Most 9 éves és az ég világon semmi baja nincsen.
2014. nov. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz baja! hihetetlen, hogy az emberek milyen aggódósak! Az én bernáthegyim imádja a csokit és makkegészséges
2014. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Testméret, testsúly kilogramm a döntő, hogy egy kutya mennyi csokit bír tolerálni. A tiéd mekkora?
2014. nov. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 4 kg-os Havanese-m meg fél tábla milkát megevett. Semmi baja nem lett tőle.

Aggódtam,de úgy voltam amíg tünetek nincsenek addig gond sincs.


Amúgy az íróasztalomon hagytam a csokit és a szék nem lett betolva a kutya meg hopp székre,hopp asztalra..Azóta semmit nem hagyok az asztalon..Persze a véletlenül otthagyott almacsutka nem kellett neki :D

2014. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A Bountyban levő csokimennyiség annyira kevés, hogy én a másik felét is odaadtam volna :D
2014. nov. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Semmi baja nem lesz :) Az én kutyám hisztizik ha látja nálam a csokit, mindig adok neki...
2014. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Tudom, hogy mindenhol mindenkitől azt lehet hallani, hogy a csoki méreg, de még soha nem találkoztam senkivel, akinek sikerült volna teobrominnal megmérgeznie a kutyáját. Ezek a csokik szerintem nem is kakaóból készülnek :)
2014. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!