Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle Mamik és Papik! Ugye...

Beagle Mamik és Papik! Ugye azért mi is sokan vagyunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tettem már fel kérdést, a beagle kutyusokról, és most arra lennék kíváncsi hányan is vagyunk, akik imádják családjuk legszőrösebb tagját? Nagyon rosszul érint a sok kérdés-válasz a beagle kutyusokról, negatív irányba! Tényleg olyan nehéz megfontoltan és jól dönteni? Azért ugye még sokan szeretik a fajtát? Remélem, igen! :)
2014. nov. 6. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Sokan vagytok. Nálunk a lakótelepen, ahol régebben laktunk rengeteg beagle volt, és újabban az egyik legfelkapottabb a stafford és a pitbull.
2014. nov. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem ilyen kutyám van, az enyém elég kötekedős. Viszont az ÖSSZES beagle akivel eddig találkoztunk nagyon kedves, haverkodós kutya volt, sose csipkelődtek és az enyém is rögtön ellazult és játszott velük, imádja őket. Én is szeretem a fajtát, imádni valóak :)))
2014. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem tudom, én nem szültem beagle kutyát, de még csak nem is tervezem. Barátom kicsit furcsán nézne...
2014. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy baj lenne, hogy én nem gazdinak hívom magunkat.... minden esetre, köszönöm azokat, akik értelmesen válaszolnak/válaszoltak! :)
2014. nov. 6. 14:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl sok a negatív tévhit ezzel a fajtával kapcsolatban. Nagyon jó fej kutyák!
2014. nov. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó! Egyetértek veled!
2014. nov. 7. 14:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sem szültem beagle nem is akarok. A gazdája vagyok és neked is annak kéne lenni. Mert egy kutyának nem jó ha a gyerekedként tartod.

Egyébként imádom a beagleöket. Több mint 16 éve tartom Őket. AZ első kutyusom tavaly ment át a szivárványhídon 15 évesen, a második után ment pár hónappal 14 évesen. Most 2 10 éves és egy 13 éves közülük kettő befogadott kutyus, és van egy anyuéknál is.

2014. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy beagle-öm, az első kutyusom , és nagyon szeretem :) a közhiedelmekkel ellentétben nagyon okos, gyorsan tanul, és elképesztő barátságos :) Engem is zavar a sok kritika, de ez van, mi, beagle gazdik, tartsunk össze ;)
2014. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó két válaszadónak is! :) Eddig még nem volt belőle gond, hogy és "mami" vagyok és nem gazdi! A kutyus tudja hol a helye, nem akar ő a falkavezér lenni, tisztában van vele, ahogy én is, hogy amit neki mondunk, az úgy van és kész! Nem teljesen bánok úgy vele, mintha a gyermekem lenne, mivel nem öltöztetem, annyit teszek csak, hogy én nem a gazdi, hanem a "mami" vagyok! Ő ezt tudja és elfogadja és szófogadó, nem használja ki ezt! :) Nálunk ez így van és így lesz! :) Nem ő acsalád első beagle-je, és nem is az utolsó, soh anem volt ebből a mami dologból gond!
2014. dec. 1. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!