Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek vannak olyan...

Szerintetek vannak olyan emberek, akik ösztönösen értenek a kutyákhoz?

Figyelt kérdés

Vagy csak minimális tanulással? Ha valakit érdekel, leírom a kérdésem alapját.


Szóval szerintetek vannak ilyen emberek?


2014. nov. 6. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Nincsenek. Viszont ha gyerekkorban állatok között van, akkor az agy megtanulja a testbeszédüket.
2014. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Igen, vannak ilyenek, pl Cesar Millan :) Azért írd le a kérdésed alapját mert kíváncsi vagyok.
2014. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak. Én ismertem egy ilyen embert. A legvadabb, leghamisabb kikötött kutyákhoz is odament. Soha nem beszélt velük hangosan, de mindegyik egyből behódolt. Egyszerűen ma sem tudom, mi volt a titka. Talán a fellépése?
2014. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazából a történet az, hogy nekem öt napra ki kellett mennem Ausztriába, viszont a szállásra nem vihettem a kutyámat, akiről tudni kell, hogy mentett kutty, és elég... hogy is mondjam, bajos. Szóval a kutyákkal nem éppen barátságos, az embereket elviseli, és tépi a pórázt, kiszakad a karom - nevelés alatt van, viadalosoktól mentettem. Nem vihettem el sehova, és csak egy kutyákhoz - tudtommal - nem értő lány vállalta el a felügyeletét. Elmondtam neki mindent, ő bólogatott.

Három nap múlva jövök haza, azt látom, hogy a kutya engedelmesen megy mellette a póráz mellett - volt még rajta mit finomítani, de a póráz alapvetően laza volt -, és mikor odament hozzá két másik kutya, megszaglászta, csóválta a farkát, és játszani akart velük! Akit megbíztam, az csak ült a padon (kert közben valamiért elengedte, bár mondtam, hogy ne), és mikor kérdeztem, hogy mi lett a kutyával, csak vállat vont, azt mondta, semmi. Hozzáteszem, a kutyát ezután behívta (másodszorra már rohant), és ugyanígy mentünk haza. Komolyan mondom, ha nem látom, nem hiszem el. És úgy tudtam, nem konyít a kutyákhoz, mert nem volt körülötte sosem kutya.

És igen, tudom, hogy felelőtlen voltam, hogy odaadtam neki, de máshogy lehetetlen volt megoldani az egészet.

2014. nov. 6. 18:34
 5/9 A kérdező kommentje:

Mindeninek ment a zöld kéz.


Harmadik: amíg tegnap haza nem értem Ausztriából, én nem hittem el, hogy vannak ilyen emberek...

2014. nov. 6. 18:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
vannak ilyen emberek, akik alapból nyugodtak, viszont határozottak. és ezt a kutyák megérzik.
2014. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez kisugárzás kérdése. Nyugodt és határozott kisugárzást díjazzák, ami alapjáratán manapság baromi ritka az embereknél, hiszen rohanunk, stresszelünk, sietünk. Különben Cesar Millan sem alapból ért szerintem a kutyákhoz, hanem a könyvében olvastam, hogy a nagyapjától tanult sokat az állatokról a farmon, ahol gyerekként élt.
2014. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is vannak ilyen emberek, akik ösztönösen értenek a kutyákhoz, mint ahogy ennek ellentéte is van. És ennek nincs köze a népcsoporthoz, rasszhoz, semmi ilyesmi, egyszerűen "utálják" a kutyák.
2014. nov. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen vannak. Én is valamilyen hasonló vagyok,bár mg nem ilyen,teljes mértékben. AZ biztos,hogy megértem a kutyákat és meglátják bennem a tiszteletet velük szemben. Volt olyan a kutyaparkban,hogy rám hallgatott a kutya,a saját gazdáját meg levegőnek nézte,és ez nem egyszer történt meg
2014. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!