Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya futópad ilyen tényleg...

Kutya futópad ilyen tényleg létezik? Szeret rajta a kutya futni? Nem lenne jobb ha a természetbe szaladgálna?

Figyelt kérdés
Van valakinek és szereti a kutyája?
2014. nov. 6. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Létezik, sokan használják pl. különböző versenyek előtt (súlyhúzó verseny előtti felkészülésnél pl.). Nyilván másabb, ha a természetben szaladgál, de az nem mondható olyan intenzív és hatékony edzésnek, mint a futópadozás. Természetesen nem úgy működik, hogy ráteszed a kutyát órákra és kész, hanem hozzá kell szoktatni és fokozatosan növelni az időtartamot.
2014. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem még nincs, de ha gyerekem lesz, tervezek, mivel kevesebb idő lesz a kutyákra, és baromi aktív kutyáim vannak. A tapasztalatokra én is kíváncsi lennék.
2014. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Erről eszembe jutott az egyik kedvenc videom. Imádom :)

http://www.youtube.com/watch?v=SP4MgE6EmJE


Létezik egyébként. Van külön kutyáknak, de rá lehet tenni sima emberi futópadra is.

Szeretnék majd én is. Ha kint nagyon kaki idő van tökéletes kiegészítés lenne.

2014. nov. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!