Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Saarloosi farkaskutyát láthattam?

Saarloosi farkaskutyát láthattam?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Láttam a parkban egy szerintem valamelyik farkaskutya fajtát. A gazdája külföldi, tehát nem tudom, hol juthatott hozzá, Magyarországon egyáltalán lehet kapni ilyen fajtát? Van videom is róla, nem jó minőség szerintem, de aki tényleg ért hozzá, az szerintem meg tudja állapítani, milyen fajta. Priviben átküldöm, akit érdekel és tippelni szeretne. Aki képes összekeverni a németjuhásszal, az inkább ne írjon, ha lehet.
2014. nov. 7. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben külföldi volt a gazdája, tuti külföldről hozhatta be, ha saarloosi volt, mert itthon nincs kennel, csak csehszlovák farkaskutya, de az sem járkál éppenséggel minden sarkon. DE nagyobb a valószínűsége, hogy egy farkasszerű mix volt.

És küldheted a videót. )

2014. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy nem. Küldöm a videot. Kár, hogy közelről a fejét nem tudtam lefotózni. Belenéztem a szemébe....tipikus mélyen ülő szemek....
2014. nov. 7. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is jöhet a videó, hátha tudok segíteni. :)
2014. nov. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vannak tipusjelek fajtakutyáknál is nemcsak a szőrszín , küld el hátha segíthetek
2014. nov. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!