Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BAZ megyében, pontosabban...

BAZ megyében, pontosabban Miskolc közelében nem tudtok Német Dog TENYÉSZTŐKET?

Figyelt kérdés
De tényleg tenyésztőtől, vagy menhelyről nem tudtok? Nem szeretném, ha problémás lenne (csontok meg ilyen egyéb dolgok)...ezért szeretném olyan helyről ahol foglalkoztak vele.
2010. jan. 27. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Tenyésztőről nem tudok hogy lenne. Viszont Miskolcon ott a MÁSA (Miskolci Állat Segítő Alapítvány) nézz körül hátha van Német Dog is.
2010. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért vagy lusta kiírni hogy Borsod-Abaúj.Zemplén megye????
2010. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*Borsod-Abaúj-Zemplén megye
2010. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A Német Dognak van fajtamentése. (A székhelye Budapesten van ugyan. Futrinka utca Kutyavédő Egyesület végzi)

Viszont egy mentett kutya bizony porbélmás. Ha fizikai nem is, de lelki bajai biztos vannak. Ilyen helyről csak akkor akarj kutyát, ha a fajta és az állatok elkötelezett híve vagy.

2010. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tenyésztőnél is megeshetnek ezek a dolgok...

Kennel tulajdonost ismerek és van olyan kutyája kinek többször kellet felvarrni a gyomrát... Tehát semmi nem kizárt... Kérdésedre válaszolva ott nem tudok... esetleg menj el a közeledben lévő kutyakiállításra ami legközelebb lesz és ott biztos tudsz beszélni tenyésztőkkel ... De ha nagyon akarod azt a kiskutyát akkor elmész érte szerintem máshová is nem csak abba a megyébe ahol te élsz... Legalábbis én igy voltam vele ugyancsak Német Dog kiskutyával.

2010. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Hozzá legközeledd Nyíregyháza mellett Nagykállóban van Német dog tenyészet(tudtommal)!

Egyébként itt nézz körül: www.danubiusdogclub.hu

Vagy az én honlapomon a barátaim linkek alatt találsz pár általam megbízhatónak tartott kennelt!

www.adria.gportal.hu

Üdv.

Fehér Andrea

Winner of Royal Hill kék-fekete német dog kennel

2010. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy kutyát egyszer veszel meg, és 10-15 évre. Nehogy már számítson az egyszeri utazás!

Én a helyedben először eljárnék kiállításokra, hogy megismerjem a tenyésztőket, az elképzeléseiket a fajtával kapcsolatban, a kutyáikat, az almaik sikerességét és egészségét, és a tenyésztők egymásról alkotott véleményét is.

Sokszor a tenyésztők között is előfordul, hogy nem minden arany, ami fénylik...

2010. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
www.reasonofourlife.extra.hu
2010. jan. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!