Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sántaság, mi a teendő? Részlet...

Sántaság, mi a teendő? Részletek lenn

Figyelt kérdés

Pici keverék kan kutya,8 éves,9-10 kg,8-9 kgval néz ki a legjobban,házi kosztot kajál.

Jobb első lábára biceg,sántít,lerakja a földre de nem tudja terhelni. Tegnap este óta van ez a durva sántaság,amúgy már kb. 1 éve egy-egy hosszabb séta után miután elfárad biceg egy picit,de egy fél óra alvás a puha szőnyegen és tökéletesen feltöltődött,hogy üldözze a macskát! :D

Kötelezők megvannak,féregtelenítés megvan,állatorvosnál csak 1x volt,2 éve,babéziával,imizolt kapott,a halálból jött vissza!

Semmi nyomkodásra,csípkedésre nem reagál a lába,viszont amióta sántít,olyan mintha depis lenne,pl. lusta felemelni a fejét,alvás közbe csóválja a farkát ,meg ilyenek...


Valakinek valami tippje??

Pano-t kizártam,mert 8 éves,az ideiglenes sérüléseket kizártam,mert nincs dagadás,és nem reagál hevesen a tapogatásra.


Köszi előre is!


...orvos legjobb esetben is pénteken csak,sajnos...


2014. nov. 9. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet el volrt törve csak nem tűnt fel neked és m,ost jobban megerőltette , vagy ráugrott ilyesmi. ha még 3 napig nem múlik el én elvinném dokihoz , de hamarabb nem érdemes, ezek a keverékek szívósak ám :)
2014. nov. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már többször előfordult érdemes lenne megröntgeneztetni a területet, enélkül az orvos is csak tippelni tud.
2014. nov. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sippara ***** válasza:
Ha tegnaptól három nap alatt nem javul, doki. Nagyon-nagyon-nagyon sok minden lehet.
2014. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Röntgen kellene a lábáról... Nem ijesztgetni akarlak, de haverom kutyája sántítással kezdte, és csontdaganat lett a diagnózis :( Pedig csak 4 éves volt szerencsétlen kutya :(
2014. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!