Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Boxban altatás, mi lehet a gond?

Boxban altatás, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Pár hete néhányan tanácsolták, hogy altassuk boxban a kutyákat, mert gondok vannak a szobatisztasággal. Kipróbáltuk, és eleinte minden jól, ám az almúlt néhány napban, simán bekakált az egyik a fekhelyére, és utána átment a pokróc másik végébe aludni. Mi lehet vele a gond? lassan 4 éves, és a doki szerint makk egészséges, ő sem érti, hogy miért csinálja. :(

2014. nov. 11. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A miénk ugylett erre megtanítva hogy ha becsinált a lakásba

mindig kilett rakva az udvarra és megtanulta hogyha ki kell mennie akkor szól.azóta mindig odaáll az ajtóhoz és nyüszít jelezvén hogy dolga van

2014. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Stressz is lehet, viselkedési problémákkal foglalkozó kiképzővel is érdemes lenne konzultálni. Illetve meg lehet próbálni az etetést áttenni más időpontra, mert ha egyszer neki pont az esti séta után kell, és nem bírja ki reggelig, akkor az is lehet gond.
2014. nov. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sippara ***** válasza:
46%
Ismerve az előző kérdést is: azért csinál a saját helyére is, mert prímán el lett már cseszve a kutya 4 év alatt, olyan szinten, hogy képes szembemenni a saját ösztöneivel. Lehet játszani az etetési időpontokkal, de valószínűleg a probléma 4 éves telibetojása lesz a gond, nem az etetés ideje. Keressetek fel egy jó sulit/kiképzőt.
2014. nov. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

17 órakor kap vacsit, és utána általában 21-21.15 körül jön csak be miután elvégezte a dolgát az udvaron.

Ha nem érdekelt volna a szobatisztaság, akkor már rég elajándékoztam volna, mint sokan mások is tennék/tették és nem próbálkoznék. Aki nem akar segíteni csak beszólogatni, mert olyan baromi okosnak hiszi magát, az kíméljen meg a hozzászólásaitól. Ha nem törődnék vele, valószínűleg nem hoztam volna el egy olyan helyről, ahol kínozták, és agyon akarták ütni, mert senki nem vette meg az akkor 7 hetes kiskutyát, mert félt az emberektől, ami érthető, miután pl mikor én oda értem a hátsó lábánál lóbálva hozta oda nekem egy 4 éves kis hülyegyerek. (ki tudja még mit csináltak vele) Egy lelki sérült kutya, akinek adtunk egy esélyt és imádjuk, ezért SEGÍTSÉGET, TANÁCSOT kértem, nem okoskodást!

2014. nov. 12. 15:55
 5/5 sippara ***** válasza:
A kutya NÉGY ÉVES. Minden problémáját, ami most van, TI raktátok bele az alatt a három év és 47 hét alatt, amióta nálatok van. Hidd el, nem szorong napi 6 órát azon, hogy őt, hét hetesen bántották, sőt, nem is emlékszik. Az viszont valószínűleg teljesen tiszta neki, hogy őt valamiért rohadtul sajnálni kell - ez is okozhat milliónyi problémát.
2014. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!