Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bőr, vagy textil nyakörvet...

Bőr, vagy textil nyakörvet vegyek a kutyámra? Melyik a jobb? Megindokolnád? (8 hónapos amstaff, kinőtte a nyakörvét. )

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 12:57
 1/5 csabika1971 ***** válasza:

Mindegyik jó.

Csak annyi míg a bőr igazán tartós, ha vigyázol rá egy életre szól.

Míg egy textil? Olcsóbb, de nem olyan tartós.

2014. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Textil nyakörvünk még sosem ment tönkre, nem is nagyon tud...szóval szerintem tartós az is, ha nem műanyag a csatja. Mindkettő megfelel, annyi, hogy a bőrt nem árt néha leápolni, kérdés, neked melyik tetszik jobban, mintásat szeretnél-e vagy natúrt.
2014. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tartós a gyöngyvászon is. Viszont a bőrt ápolni kell, különben betöredezik és meggyengül. A gyöngyvászon viszont nejlon-szálakból van, ha jó minőségűt veszel bőven kiszolgálja a kutyát.
2014. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csabika1971 ***** válasza:
A bőrt sem ápoltam soha, még is tökéletes a mai napig is (kb 20 év). És nem a kutyám fogja kiszolgálni, hanem az én életem, és többet soha nem kell vennem, mert 2 kutyám nem lesz.
2014. nov. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor mákod volt, mert nekem bőr póráz és két bőr nyakorv ment tönkre. 2-3 évig bírták. A textilek meg legalább 5 éve meg vannak és semmi bajuk.
2014. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!