Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le az amstaffo...

Hogy szoktassam le az amstaffomat arról, hogy ne harapdálja a kezemet?

Figyelt kérdés
Mindig amikor simogatom akkor elkezdi harapdálni a kezemet és ha nemet mondok akkor se engedi el.(menhelyről fogadtuk örökbe 2 napja van nálunk)

2014. nov. 12. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Adj neki valami játékot amit rághat.
2014. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
van neki több is meg kapott ilyen malac orrot is amit elrágcsált de utána is harapott
2014. nov. 12. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:

A nem mondása mellett szépen rászorítasz a pofájára és leszeded a kezedről. Utána elküldöd magadtól.

Két nap után még ne is várd, hogy azonnal reagálni fog. Még a hangodat sem ismeri teljesen.

2014. nov. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem , megpróbálkozom ezzel a módszerrel
2014. nov. 12. 21:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy corsom van, ő is ugyanezt csinálta, de olyankor rászóltam, hogy nem szabad és egy üres műanyag flakont megcsörgettem, majd azzal játszottam vele. A mai napig imád vele játszani, csak lényeges, hogy a címke ne legyen rajta, mert megeheti. Így lassan leszokott róla, de amíg a fogváltása volt, addig előfordult néha ez a kéz- és lábharapdálós dolog. Ma is 5 műanyag flakonnal fociztunk, egész jó szórakozás, csak nagyon hangos :D
2014. nov. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet holnap kipróbálom!
2014. nov. 13. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!