Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj az ivartalanítás?

Baj az ivartalanítás?

Figyelt kérdés
Mi van az emberekkel? 5 állatot tartunk itthon ebből 4 ivartalanítva van, és holnap viszem az 5. Kutyust. Néhány ember akivel beszélgettem és mondtam nekik hogy holnap viszem, teljesen kiakadt hogy szegény kutya, minek heréltetem ki?! Meg mit szólnék ha engem is az én véleményem kikérése nélkül ivartalanítanának?! Meg hasonlók... Mi van ezzel a társadalommal?!?!? Én vagyok a hülye, hogy nem akarom hogy szökjenek, verekedjenek vagy felesleges kiskutyákat csináljanak??

2014. nov. 13. 06:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jó az ivartalanítás ha nem szeretnénk kiskutyákat.
2014. nov. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az van az emberekkel, hogy sötétek, tájékozatlanok, ostobák és felelőtlenek, de osztani az észt az olyanoknak, mint te, na azt nagyon tudják...
2014. nov. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Az emberek gondolkozásával van a baj.
2014. nov. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanitas = Gondos allattarto leszel! :)
2014. nov. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
7%
nem attól lesz valaki gondos állattartó, ha ivartalanit. hanem attól, ha figyelembe veszi a kutyája fajtáját, és ahhoz mérten foglalkozik vele. Ha a kutya szökik, illetve verekszik, az nevelési probléma. Az ivarosság nem egyenes következménye a nemkivánt szaporulat. Jobban oda kell figyelni a kutyára, és akkor nem történnek balesetek. Egy keverék, menhelyi kutya ok, legyen ivartalanitva, de egy pedigrével rendelkező, jó vérvonalu egyedet ennek kitenni szentségtörés.
2014. nov. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez vicces ez a mondat, hogy: "Meg mit szólnék ha engem is az én véleményem kikérése nélkül ivartalanítanának?!"

Ha szerintük meg kéne beszélni ezt a kutyákkal, akkor ezek szerint le kell süllyedned az ismerőseid szintjére, és válaszold meg nekik ezt: "Megkérdeztem őket, és azt mondták lehet."

Lol...

2014. nov. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ilyen emberek ostobák. Leragadtak az ösztönlények szintjén, vagy tesztoszterontól párolgó hímek (szeretnének lenni...), vagy villogó szemű ősanyák. Nem látnak tovább a saját hormonjaiknál, onnan ez az "és te mit szólnál, ha levágnák a golyóidat/nem tapasztalhatnád meg a Szülés Csodáját?!" csacskaság, és közben roppant felvilágosultnak hiszik magukat.

Mióta mondom már, hogy az ivartalanítást más fajokra is ki kéne terjeszteni....

Kérdező, kitartás, nem te vagy a hülye. ;)

2014. nov. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kérdezz vissza, hogy "Az talán jobb, ha a kutyám meghal gennyes méhgyulladásban, vagy születik egy nem kívánt alom tőle? És utána mi lesz a kiskutyákkal?" Vagy ha kan, akkor kialakulhat nála ivarszervi daganat, és még a jól nevelt kutya is szökik, ha megvannak az ivarszervei, hiszen hajtják a hormonok a tüzelő szukák után.
2014. nov. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát akkor én borzasztó szentségtörést viszek véghez, mert a pedigrés kutyámat éppen most ivartalanítja a doki.:-)
2014. nov. 13. 15:53
 10/14 anonim ***** válasza:
37%
ettől függetlenül nem értem, hogy egy törzskönyves kankutyát minek ivartalanitattni, főleg, hogy 4 ivartalan van mellette? Standard hibája van? vagy miért? A tenyésztője biztosan örülni fog neki.
2014. nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!