Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez mennyire normális? Két...

Ez mennyire normális? Két éves németjuhász széklete az elején normális állagú, végén puha. Mindig olyan, mintha még üríteni kellene neki, kinyom néhány pöttyöt. Happy Dog-ot kap vagy csontos húst főzve (nyak, farhát) rizzsel vagy gabonapehellyel.

Figyelt kérdés

Máshol is rákérdeztem, ezt a választ kaptam: "A tápot ne kapja, növényi eredetű rostokat kapjon (rizset, forrázva kukorica darát) nyersen a csontos húst pl. pulykafarhátat."

Szerintetek is ennyi? Mondjuk azt tudom, hogy a kukoricától úgy fosik, hogy fel kell mosni utána az udvart.


2014. nov. 13. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Gabonapelyhet ne adj neki. Minek az egyáltalán?

Tápot adj neki! Brit Care, Josera, Taste of The Wild, Romeo, ezek jobb minőségűek, valaki ajánlotta a Butcher's tápot is, ezeket próbáld meg, ne etesd mással a kutyát. Egyáltalán milyen gyakran kap tápot, csontos húst és gabonapelyhet?

2014. nov. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen jobb tápra kellene váltanotok. A rizs+hús arra jó, hogy rendbetegye, a híg székletet megszüntesse, de ha táppal szeretnél etetni, akkor másikat kell keresned.
2014. nov. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a hust ne fozd adhatod neki nyersen. az en nemet juhaszom meglepodsz de az olcso szaraz eledeltol nem fosik ami 10 kg 1800 ft. az ilyen minosegi tapokat nem is birja a gyomra. ez az olcso valt be. de emellet a barf etetest hasznalom mert az olcso kutyakaja abba semmi nincs szinte olyan mint nekunk a chips ezert fontos a vitaminpotlas. nyersen adj neki hust mert fozve azt hiszem a pulyka szilankosra torik es az nem jo . vagy csak csirkenel van ez?
2014. nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kutyádnak érzékenyebb a gyomra és nem tolerálja a kétféle etetést. vagy táp, vagy hús.
2014. nov. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elozo vagyok. probald meg a proplant. van ebbol erzekeny gyomru kutyaknak is. mi mondjuk kiprobaltuk az enyem hanyt tole pedig egy hetig fokozatosan kevertuk a kajajaba nem birta. de minden kutya gyomra mas lehet nektek bevallik es sajnos ezen vegig kell menni es amelyik bevallik akkor annal maradj de a fent leirtak is eleg jok valassz de orvos tanacsat is kikerheted nyugodtan segiteni fog
2014. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! Próbálok válaszolni:

1.: Naponta 2X kap enni, abból egyik általában hús+valami. Kb. egy héten 3X kap főtt kaját.

2.,5.: Nagyon sokféle tápot próbáltunk már (Royal, Josera, Bosch, Brit) Ez a Happy Dog Multimix Balance kimondottan érzékeny gyomrú kutyáknak van, azért próbáltam.

4.:ha hetekig nem kap húst, csak tápot, akkor is ugyanez a probléma. Kipróbáltam mind a két variációt: csak táp, semmi változás, csak hús, szintén semmi.

Persze, megbeszélem az orvossal is, csak gondoltam hátha volt már valakinek hasonló gondja :)

2014. nov. 13. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!