Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szert tudnátok ajánlani?

Milyen szert tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Van egy kiskutyám,most hogy kinti kutya lett bolhás lett. Szoktam fürdetni, vettem neki sprayk-et,cseppeket. De semmit sem ér. Fújom a helyet, a fedett részt és a házát is.és kiszoktam mosni a pledjet. De meg bolhás :/ nem tudom már mit használjak :/
2014. nov. 13. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Más is használ a kinti kutyájára sprét, cseppeket, stb és sikeresen. Valamit nem jól csináltál. A házába szórjál be alulra, a falaira pl Piretrin port. Az ott is maradhat.
2014. nov. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bravecto tabletta.

Miután beadod a kutyának 1-2 órán belül kimegy belőle az összes bolha, és további 12 hétig véd is.

Én csak ajánlani tudom ezt a szert, nekem ettől jöttek rendbe a kutyák. Gyors és hatékony. És csak 1 tabletta.

Állatpatikában lehet kapni.

2014. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!