Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullmasztiffosok! Ti honnan...

Bullmasztiffosok! Ti honnan vettetek a kutyatokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bullmasztiff kiskutyat szeretnenk hobbi celra. Tudnatok ajanlani jo, megbizhato kenneleket, ahol szepek, egeszsgesek a kutyak?

Eddig ket kennellel beszeltunk: a Blackface Angel kennelt hivtuk es a Szekely Szentkiralyi kennelt. Ismeritek esetleg oket? Mt gondoltok roluk?

Koszonom a segitseget!


2014. nov. 14. 08:25
 1/4 anonim válasza:
0%

Én nem kennelből vettem, hanem magánszemélytől.

Kifejezetten őrző védő kutyákat tenyésztett.

Az alap a bullmasztiff jelleg volt a kutyáknál.

Ez elsőnek keverve volt rotweiler fajtával.

Majd megint egy pároztatás bullmasztiff jelleg előhozására.

Utána tetszés szerint pároztatta különféle őrzővédő és harci kutyákkal, ahogy a vevő kívánta.

Én egy nagyon aranyos kiskutyát vettem tőle, minden a vérében van.

Az összes jó tulajdonsággal rendelkezik, de olyan okos hogy a parancsokat az első megmutatásnál megtanulta.

ha lesz hozzá türelmem és időm, az ő vérvonalát akarom továbbvinni, de a bullmasztiff jelleget visszaerősíteném a születendő kutyában.

2014. nov. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Tehát egy őrző-védő munkára létrehozott keveréked van. Csak nem értem ennek mi köze a kérdéshez.
2014. nov. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Úgy látom neked tényleg kár volt ide írni, mert a válaszodnak a kérdéshez semmi köze!
2014. nov. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Szia!


Nem néztem még meg ezt a két kennelt eü szempontból, konkrét tapasztalatom nincs velük.


A Safety Of Flatland kennelben szűrt kutyák vannak, nekem a következő bullmacim onnan lesz. Tény, h gyönyörűek és sok címet elnyertek, emiatt drágább is. Nekem nagyon bejön ez a típus (az én kutyám anyukája is nála született)


Találtam egy lengyelországi tenyésztőt, aki rengeteg betegségre szűri a kutyáit és 4 generációra visszamenőleg is nagyon jók az eredmények. Gondolkodtam azon is, h innen lesz majd egyszer kutyám, de nem tetszik ez a típus, bár nagyon sokat nyom a latba, h csípőre, térdre, könyökre, szívre és 3 féle szembetegségre szűrve vannak.

Amíg itthon leginkább csak csípőre és max. könyökre.

2014. nov. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!