Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mesélnétek a mudiról?

Mesélnétek a mudiról?

Figyelt kérdés
Milyen a jelleme? (alkalmas frizbizésre?)saját tapasztalatokat is nagyon szívesen meghalgatnék.előre is köszi

2014. nov. 14. 14:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az Irhaberki elvileg munkaorientalt kennel, de a tenyesztot soha versenyen nem lattam, a kutyainak nincs meg a munkavizsgaja se. Ha sportkennel, akkor Szelvigyazo-Garaboncias, a tenyesztot ismerem, versenyszeruen agilityzik, a kutyaival tobb VB-n is kint volt, tobbszoros orszagos bajnokok.
2014. nov. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem kövesbérci mudim van. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Összességében azt tudom mondani hogy intenzív szocializációval, oda figyeléssel tökéletes kutyák tudnak lenni. (ha eltekintesz az ugatástól :-D ) elképesztően okos, nagyon domináns kis kutya, akármilyen kutyával játszik Az 5 kilóstól a 60 kilósig. A védője elég erős. Viszont nagyon gazda orientáltak megtanítasz neki valamit 10 jutalomfalatból utána gyakorlásnál már elég egy simi ;-)
2014. nov. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem onnan van kutyám, más fajtám van. Nekem cicám van tőlük, mert szibériait is tenyészt. Nagyon lelkiismeretes. Nem tudom, aki írta, hogy nem sok mindent lát az oldalon, hát akkor mutatok valamit:

[link]

Érdemes felvenni Vele a kapcsolatot, nagyon kedves, szívesen segít.

2014. nov. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy nem látok túl sokat az oldalon, hanem, hogy versenyen még soha nem láttam a kutyáit. A honlapon sincsenek nagyon konkrét eredmények. Példa: Tünde nevű kutyája a leírás szerint :"Temperamentumos, pörgős szuka, nagyon gyors és imád labdázni, úszni, frizbizni és persze agilityzni. " Ehhez képest semmilyen eredményt nem látok, még ösztönpróbát se, holott a kutya már 4 éves. Legény:"apportkészsége kimagasló, az örző-védő feladatokban, ügyességi gyakorlatokban nagyon jó teljesítményt nyújt, terelésben jól irányítható, kiváló ösztönű. Munkabírása és koncentrációs készsége lenyűgöző, legszívesebben folyamatosan dolgozna, bizonyítana." Munkaeredményei ehhez képest: ösztönpróba, MEOE Engedelmes vizsga (2006. június 4., Vasad)

2006. június 4. Vasad: Magyar Pásztorkutyák Munkaversenye: Nagyon jó

2007. augusztus 5. Vasad: Magyar Pásztorkutyák Munkaversenye: Nagyon jó

Azért ez elég sovány.

És ez csak két kutya, a többit is ide másolhatnám. Azok véleménye is elég vegyes, akik tőle vettek kutyát.

2014. nov. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!