Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám 4 hónapos múlt és néha...

Kutyám 4 hónapos múlt és néha rámordul a másik kutyámra, spontán és tépné a pofáját, ha megfogom a kicsit, akkor össze vissza kapkodja a fejét, és volt már hogy engem is megkarcolt a fogával, mit tudnék tenni vele? Kutyakiképző januárban jön hozzá

Figyelt kérdés

2014. nov. 14. 17:39
 1/5 sippara ***** válasza:
100%
Játéknak hívják, ha túl durvának véled, egyszerűen rá kell szólni - de ha tényleg túl durva, rá fog szólni a másik is, ha normálisan van szocializálva.
2014. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hangos ugatások is kísérik, de értem köszönöm
2014. nov. 14. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én kölyök amstaffom is tépi az idős corsóm pofáját. Egész jól viseli szegény. Aztán néha elagyabugyálja az amstaffot és nyugi van egy ideig. :)

(Meg én is rá szoktam szólni, de megoldják.)

2014. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még gyerek,úgyhogy játszani szeretne.

Ha nagyon durvul hát kiabálj rá ,mintha egy másik kutya vagy farkas morogna,hogy "nem!" vagy "nem szabad!".

De várd meg a kiképzőt is hogy ő mit mond,hidd el egy ilyen kicsi kutya januárig nem fog a balesetire juttatni.:)

2014. nov. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szólj neki hogy nem szabad és ha békén hadják egymást adj nékik jutalom falatot és határozottan szólj rájuk és így tudják hogy te vagy a főnök remélem segítettem
2014. nov. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!