Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ehet nagytestű (kb.40 kilós)...

Ehet nagytestű (kb.40 kilós) kutya nyers kacsafarhátat?

Figyelt kérdés
2014. nov. 15. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne ehetne? Még kisebbek is ehetnek.
2014. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen de előfordulhat h hápogni fog.
2014. nov. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Akár évekig is! A hús nem ártalmas a sok csonttal ellentétben.
2014. nov. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen. Az ambullom is sok nyers farhátat eszik és nagyon jó kondiba van, kiváló egészségnek örvend. Persze azért mást is adj neki. Nem vagyok táp és szalámi párti, de azt is kap mellé. És jobb üzletekben lehet kapni töpörtyűt (tepertőt), azzal is kiegészítheted az étrendjét, főleg így tél előtt.
2014. nov. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
igen ehet, az enyémek is azt esznek a tápon kívül és a konyhai maradékokon kívül. 5 kutyus eszi.
2014. nov. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem kell előtte megforrázni? Sparban vettem emberi fogyasztásra, elméletileg nem lehet benne semmilyen baktérium. Az egyik kérdésnél valaki azt írta, hogy valami betegséget összeszedett a kacsahústól/csonttól a kutyája és műteni kellett. Csirke farhátat eddig is kapott, nem voltam biztos benne, hogy a kacsa csont nem törik szilánkosra.
2014. nov. 16. 11:00
 7/13 anonim ***** válasza:
2014. nov. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nézz utána a BARF etetésnek, ott mindent leirnak ami fontos a nyers etetéshez. Am csak a disznóhust kell megfőzni, minden egyéb húsféle adható nyersen.
2014. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 miamiu ***** válasza:
Épp tegnap daraboltam és zacskóztam a havi kaja-adagot, közte két szép nagy kacsafarhátat. Kb tacskó méretű kutyám van, imádja. Adhatsz a tiédnek is nyugodtan!:)
2014. dec. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
És mi van a disznó fejjel? Állkapocs+fej darabot kaptam kettőt a hentestől ajándékba :) Ezt megfőzném neki
2014. dec. 9. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!