Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kiskutya illene albérle...

Milyen kiskutya illene albérletbe egy mopsz szuka mellé?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy fél èves mopszom ès szeretnek még egy kutyàt a kicsi mellé.:3 Ti mit ajänlanatok milyen kutya lenne meg jòl egy masik kiskutyus mellett, illetve melyik tetszik nektek lakàsba? Köszi elöre is :) !

2014. nov. 16. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Albérletbe olyat amit enged a tulaj. De mindenképp kistermetű legyen ha nagyon muszáj még egy kutya lakásba.
2014. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A tulajjal nincs gond, ō tart három nagytermetű kutyát ugyanilyen albérletbe. De a fajtára értettem a kérdést, és termeszetesen kicsi kutyulira gondoltam.
2014. nov. 16. 18:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tacsi párti vagyok, nincs velük gond, kicsi. Vagy pincsi féle, csak ha keverék akkor vigyázni kell hogy mivel kevert mert a miénk hiperaktív :D
2014. nov. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!