Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki!? AA labimnak visszatör...

Dóri_99 kérdése:

Valaki!? AA labimnak visszatört a körme, mi csináljak?

Figyelt kérdés
Szaladt a labda után egyszer csak nyüszitett egyet és mutatja a lábátt és láttom hogy ott a nem tudom hogy mondják a körmei felett egy olyan kapocska szerü az vissza tört neki . Az lefog esni és visszanöl? vagy mi csináljak? Az esett után ugyanugy szaladt meg minden csak néha megnyalogatja
2014. nov. 16. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon vérzik, akkor el kéne vinni a dokihoz. Ha csak kicsit, akkor le kell fertőtleníteni, és vagy bekötni, vagy nem engedni, hogy nyalogassa (elfertőződhet, ha a húsig tört, márpedig ha vérzik, akkor addig tört), illetve többször lefertőtleníteni naponta, hogy ne fertőződjön el. Ha lóg neki, akkor sem ártana dokihoz vinni, aki szakszerűen leveszi neki...
2014. nov. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Egyébként az le fog neki esni, de ha így marad, akkor könnyebben beleakadhat valamibe, ami még nagyobb gondot okozhat, ezért nem ártana dokival levágatni.

2014. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem vérzik neki csak egy kicsit piros neki . De akkor le fertöntelenitem . Köszönöm ! :)
2014. nov. 16. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!