Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek bejön?

Szerintetek bejön?

Figyelt kérdés

Már régóta szetetnék egy német dogot.Szüleimet még nem kérdeztem meg.Úgy döntöttem kihasználom az ünnepeket és érek egyet karácsomnyra.Szerintetek belemenntek?



ui.: Mindent tudok neki biztosítani!



#kutya #szülő #karácsony #német dog ajándék
2014. nov. 16. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély hogy pont karácsonyra lesz meg, mert sokan több évet várnak a kutyájukra ha tenyésztőtől vesznek (mert ugye a szaporítókat kerülni kell), persze ott vannak még a fajtamentések is. De ezt is vedd figyelembe hogy ez a fajta olyan 9-10 évig él.
2014. nov. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem még most kérd, hpgy addigra át tudják go.ndolni
2014. nov. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatod nekik, de ha a szuleid kicsit is felelossegteljesek, akkor ezen a karacsonyon nem kapod meg. Eloszor is, ha a gyerekem odaallitana hozzam, hogy o egy honap mulva kutyat szeretne, tuti, hogy nem vennek neki, mert ez nagy felelosseg, nem ugy megy, hogy hirtelen elhatarozom es mar veszem is. Masreszt ha normalis helyrol veszitek, oda sem lehet az utolso pillanatban beesni, hogy kutya kell.
2014. nov. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát.... Arra össze is kell szedni azt a nem kevés pénzt. Szólj nekik most,hogy át tudják gondolni. Lehet hogy ők még várnának.
2014. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!