Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki elvállal egy kiskutyát...

Aki elvállal egy kiskutyát pár napra, az megteheti, hogy hosszú órákra magára hagyja a sajátjával együtt? Jó, ha így elvállalja, odaadja?

Figyelt kérdés
Oké, dolgozni, iskolába menni kell, tudom. De, ha valaki feltételezem, hogy jó szándékból rászánja magát, hogy pár napra vigyáz egy kutyára (nem ingyen), hogy segítsen a gazdinak, és a kutyusnak is, de már a jelentkezéskor megkérdezi, hogy "Bírja ha hosszú órákig csak kutyatársasága lenne?". Mindezt rengeteg kérdéssel együtt. ?????????

#kutyavigyázás
2014. nov. 16. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ingyen oké, de fizetni nem azért fogok, hogy aztán órákra magára legyen hagyva.
2014. nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ja, ingyen okés, bár én még úgy se bíznám ilyenre a kutyámat. Mert ha már abban megbízhatatlan, amire jelentkezik, akkor ki tudja, hogy valóban másik kutyával lenne-e legalább együtt, vagy csak elvinné aztán ugyanúgy egyedül lenne. Fizetni meg aztán pláne nem fizetnék, te felügyeletet akarsz neki.
2014. nov. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne ezzel baj? Mindenkinek van élete, olyan ember nincs, aki 24/7 otthon van, vagy ha igen, akkor azért nem bíznám rá a kutyámat, mert tuti, hogy nem százas.

A kutya meg amúgy nyilván bírja, egyik se lesz öngyilkos, ha "egyedül" marad kicsit. Esetleg az illető lakása bánhatja, ha a kutya bestresszel, és rág meg ordít meg pisil, de az meg legyen az ő gondja.


Így meg, hogy ez a valaki vélhetően nem kutyapanziót üzemeltet, hanem jelképes összegért vigyáz a kutyára, tényleg nem lehet ezt felróni. Pláne hogy korrekt volt és közölte előre, hogy mire lehet számítani. Ha 24 órás felügyeletet akarsz, akkor megköszönöd neki a segítő szándékot, és keresel olyan panziót (értelemszerűen jóval drágábban), ahol ezt is vállalják.

2014. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a baj, ha nem lennének kérdései és azt állítaná, a szemét nem fogja levenni róla.
2014. nov. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4: de könyörgöm a kérdező olyat keres mellé, aki vigyázz rá, nem olyat, akinek nincs is igazából rá ideje. Mit nem lehet ezen érteni? Persze, még szép, hogy legalább közölte ezeket az infókat, de minek jelentkezik ilyesmire, ha nem tudja teljesíteni? Ez azért kissé nevetséges. Kb. ez olyan, mintha én kínai nyelvoktatónak jelentkeznék vhová, de azért szólok a munkaadómnak, hogy jó, de én csak angolul tudok, nem baj?! :D Felvennétek, fizetnétek érte? Erősen kétlem.
2014. nov. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!