Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Biztos,100 %-os helybenmaradás?

Biztos,100 %-os helybenmaradás?

Figyelt kérdés
Viszonylag jó a kutyáim helybenmaradása, de közel sem tökéletes. Azt szeretném, ha az lenne. Pl. ha bemegyek a boltba negyed órára, akkor is ott maradjanak, ahol hagytam őket, ugyanabban a pozícióban, ha másik kutya van, akkor is, ha cigánygyerekek potyognak az égből, akkor is. Milyen trükköket, tippeket tudtok adni, hogy ezt elérhessen? Nyilván sok gyakorlás, de valami egyéb?
2014. nov. 17. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

A trükk az, hogyha kimozdul a helyben maradásból akkor leszidod és visszaülteted/fekteted.

Fokozatosan kell szoktatni időben/és térben.

Ha ügyesen megvár a bolt előtt akkor dicséret. Én pl pék előtt szoktam "otthagyni", ha ügyesen megvár, kap egy kis darabot a péksütiből.

2014. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szilvi & Argos ***** válasza:

Folyamatos gyakorlás :D

Argi bárhol ott marad bármeddig alap szituban...de ha épp másokkal játszunk, tanulunk, akkor hajlamos kúszni, arrébb araszolni

2014. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszike:)
2014. nov. 19. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!