Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kis Yorkink, kis...

Van egy kis Yorkink, kis rosszcsont, nem ez a baj, hanem, hogy bepisil es bekakikl, pedig mar probaltuk azzal, hogy belenyomjuk az orrát, és amikor meglátjuk felkapjuk közbe és kivisszük, de nemigen akarja megtanulni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szépen két óránként kiviszed az utcára, ha ott végzi dicséret, ha a lakásban, akkor szó nélkül takarítasz. Az orr belenyomását pedig el lehet felejteni. A "kis rosszcsont" mit jelent? Mert ahogy nézem dominancia probléma is lehet...
2014. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? betöltötte már azt a kort (mondjuk 12-14 hetes), hogy elvileg tudnia kéne?


De ez az orr belenyomás sehova nem vezet, ebből nem tanul.

Két óránként vidd ki napközben, este 10-11 körül utoljára, reggel 6-ig én nem vittem. DE kaja, játék, alvás után akkor is, ha még nem telt le a két óra. Ha lehet maradj vele addig kint amíg nem produkál valamit, akkor nagyon örülj neki és alaposan dicsérd meg. Ha mégis otthon történik baleset ne szidd le, csak szó nélkül tüntesd el. Hamar ráérez. :)

2014. nov. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sanszos hogy nem kutyaként van nevelve, ölebeket hajlamosak az emberek elkényeztetni. - bár ezt csak sejtem.
2014. nov. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már elég sokszor ma kivittem,amin elkezd szaglászni viszem ki,így azthiszem még ma nem pisilt be,nincs elkényeszetve,van még melette 2 kutya is (kinti) ,most 19-20 hetes,talán már kezdi megtanulni
2014. nov. 19. 18:13
 5/5 anonim válasza:
az orr bele nyomást felejtsd el szerintem te se szeretted volna ha babaként belenyomják az orrod a pisidbe.. vegyél kutyapelenkát ha bepisil itasd fel vele és majd szépen megszokja hogy ott kell elvégezni a dolgát ha oda ürített dícsérd meg nagyon ha nem akkor meg szidd le
2015. jan. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!