Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van megoldás középtermetű...

Van megoldás középtermetű kutya (Labi) izületeinek kímélésére, amennyiben lépcsőznie kell? valóban nagy probléma lesz vele a későbbiekben?

Figyelt kérdés
IV. -en lakunk és érkezik hamarosan hozzánk egy új családtag, egy 9 hetes labi, viszont ha nagyobb lesz, lépcsőznie kell sajnos..nincs lift..
2014. nov. 18. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kapjon kúraszerűen ízületvédőt és ne hizlaljátok el, valamint nem árt ha olyan helyről veszitek, ahol genetikailag kisebb az esély az ilyenekre - vagyis szűrve vannak a szülők és ezt igazolni is tudják.
2014. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyival egészíteném ki az elsőt, hogy én nem csak kúraszerűen adnám az ízületvédőt, hanem folyamatosan.
2014. nov. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egy kicsit azt érzem, hogy ez túl van lihegve. A vakvezetők is elég sokat lépcsőznek.


Nekem egy labi tenyésztő simán adott volna kutyát 3. emeleti panelbe.

2014. nov. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A folyamatossal az a baj, h pont nem éri el a célját. Nekem ezt az a doki mondta aki fiziózta a kutyámat. Tehát 1 hónapig kapja, 2 hónapig nem és ezt ciklikusan.
2014. nov. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mi dokink meg pont azt javasolta, hogy folyamatosan adjuk, mondjuk ő agilityhez mondta, nem lépcsőzésre.
2014. nov. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!