Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről? Tényleg...

Mit gondoltok erről? Tényleg jól védene a hideg ellen?

Figyelt kérdés

[link]

Kuvasz házára szeretném.:)


2014. nov. 19. 15:48
 1/6 anonim válasza:
Szerintem jó, az én kutyám házán is hasonló van, csak vigyázz meg ne rágcsálja :)
2014. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges, pláne egy kuvasznak! Csak befülled, aztán meg jól megfázik kint. Egy ideális méretű ház/ól pont megfelelő.
2014. nov. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én se raknék egy kuvasz házára, ha az megfelelő méretű és megfelelően szigetelt.
2014. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

off: gyerekkoromban a kuvasz a hóban fialt, 3 kölyökből egy maradt meg. de az az egy, olyan volt hogy csak na!

manapság kissé túl spirázzák a rideg kutya tartást.

- nem beszélve arról, hogy kb 10-12 éve nem is volt már igazi tél. -

2014. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ó értem.Én csak jót szerettem volna, ez lesz az első tele.

Rajta kívül csak egy kinti-benti kutyám van, aki már ilyenkor este is fázik.(angol bulldog) Ő télen természetesen bent van a házban, de a kuvaszomat azért mégsem szivesen engedném be.

Tehát akkor egy nyitott kutyaház is elég neki?Nem szeretném, ha szegény fázna esetleg kint a minuszokban majd télen...A háza szélvédett helyen van, raktam be neki egy vastag plédet.Szerencsére nem szedte szét.:) (le van szögezve)

2014. nov. 19. 21:59
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szerencsére nem szedte szét.:) (le van szögezve)" De mint tudjuk, ami késik, nem múlik. :)

Ha szélvédett helyen van, akkor pláne nem kell.

2014. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!