Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy vizsla-rottweiler keverék...

Egy vizsla-rottweiler keverék - keverék kutya, ami külsőre vizslára hasonlít inkább, mennyire lehet harcias, ugatós?

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt nehez megmondani. Egy kevereknel teljesen kiszamithatatlan, hogy melyik szulotol mit orokol es milyen mertekben. Alapvetoen egyik fajta sem ugatos, a harciason nem tudom, mit ertesz. A neveles is rengeteget szamit, sot, igazabol ez a legfontosabb.
2014. nov. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy hülyeséget mondok, de nekem úgy tűnik hogy a kutya a vele azonos nemű szülőjétől örököl többet. Nekem keverék kaukázusi kanom van, az apja volt kau, és ő is teljesen úgy viselkedik mint egy kaukázusi.

Előtte is észrevettem ezt a kutyáimon, és ha belegondolsz, embereknél is sűrűn előfordul, hogy a lányok az anyjukra ütnek külsőleg és belsőleg is, a fiúk pedig az apjukra.

2014. nov. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Utolso, ennek semmi alapja nincs. Oten vagyunk tesok, en apara meg az anyai nagynenemre hasonlitok, az ocsem apara, a hugaim kozul egy vegyes, egy tiszta anyu, egy meg az apai nagymamankra hasonlit.
2014. nov. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
75%

Nekem is vizsla roti keverék kutyám van. Apja roti anyja vizsla. ö lány és viselkedése, alkata vizsla viszont erős és van hogy harciasabb. A gyerekeket imÁdja. Kiskoráb

An ugy nézett ki mint egy rotu, pufok volt és szinre is olyan. Imádom öt nagyon

2014. nov. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, menhelyen láttam ilyen kölyköket, a fele fekete, és talán nagykorában a rotweilerre fog hasonlítani, a fel olyan mint egy vizsla teljesen. Szomszédok, meg a macskáik miatt nem akarnék olyan kutyát ami nagyon őrzi a házat:) Inkább egy olyat ami békésebb. Bár ahogy mondtátok a neveltetésén is sok múlik, és ahogy gondolom nálunk elég kényelmes és aktív élete lenne, szal nem hiszem h a miatt válna agresszívvé:)
2014. nov. 20. 15:40
 6/8 anonim ***** válasza:
3-as, tudom, hogy nincs alapja, nem is írtam hogy ez szentírás, de nekem feltűnt, és gondoltam lehet benne valami. Kivételek persze vannak.
2014. nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy kolyokkent hjogy nez ki, nem sokat mond a felnottkori kinezeterol vagy jellemerol egy keverek eseten. A hazorzo oszton vagy benne van vagy nincs, sokat nem tudsz vele kezdeni, de ha te vagy a falkavezer es rendesen van mozgatva, szocializalva, akkor nem lesz kezelhetetlenul agressziv.
2014. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Négyes vagyok. Az kis vizsla roti keverék kutyusom, tipikus lány. Hisztizik, pillangókat kerget, nagyon ragaszkodós, és mindenkire vigyázik. Néha kis rosszcsont, de imádni való. Amikor még az utca elején tartok már a kapuban vár és nyüszít, egy nagy ölelés és fülvakargatás és örömében már repked
2014. nov. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!