Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya mit ihat? Csak sima...

A kutya mit ihat? Csak sima vizet?

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi mást kellene neki?


Én néha adok neki tejet, meg a fiam meghagyott tejitalát. De ezeket nem szomjoltásra.

2014. nov. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kematox ***** válasza:
Ha jót akarsz a kutyádnak csak vizet itass vele, az egyebeket igyad te.
2014. nov. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Főztem csirkét nagy lábosban só nélkül. Kézzel a húsokból kiválogattam a hegyes, szúrós csontokat (mentek a kukába). A kutyák kaptak 1-1 tálba levest és bele húsdarabokat. Ezt a langyos, zsíros vizet szeretik lefetyelni.


A maradék fél lábosnyi levest és még egy tál húst betettem a hűtőbe. Lehet hogy a levesből holnapra kocsonya lesz és azt is szeretik.


Én is szeretem a kocsonyát, csak nem így, mert nekem kéne bele só :) De ezt nekik főztem, nem magamnak.

2014. nov. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

Amikor beteg volt a kutyusom, kapott kamillateát, amit eleinte kicsit vonakodva aztán később önként megivott.

Mindig megkapja a tészta, zöldségfélék főzővizét, néha húslevest, és imádja! :)

2014. nov. 22. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Az enyém ásványvizet kap, mert olyan a csapvíz, hogy mi sem isszuk meg...
2014. nov. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha főzünk lazacot, mindig megkapja a vizet, amiben főtt. Őszintén szólva nem tudom, az ebbe a vízbe kerülő olaj hasonlóan hasznos-e a boltban táplálékkiegészítőként vásárolható lazacolajhoz, mondenesetre baja nem lesz tőle, és nagyon szereti.

Amúgy almaecetet is szoktunk tenni a vizébe.

A tejet meg én elkerülném, jobb a békesség.

2014. nov. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül csak vizet. Az én egyik kutyámnak most gyógynövényes teával van felöntve a gyógytápja, amíg be nem szívja, így kiegészítve a gyógyszeres kezelést. De ezt csak állatorvossal egyeztetve szabad! Meg én gyakran a lábosokat kiöblítem mosogatás előtt és ezt öntöm a tápra, az esetleges fűszerek, só mennyisége így minimális. Ezzel a módszerrel télen is elég folyadékot isznak. Meg ha lesz fagyasztóládám, lefagyasztom adagokban azt a húslét, amiben a disznóhúst főzöm nekik. Mert én ezt is eltárolom minél tovább a hűtőben, és a száraztápra öntöm.
2014. nov. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fitnessfan válasza:
Helló! A legjobb a tiszta víz! A tejet nem tudják megemészteni, a mi kutyánk ki is hányja. A leves jó ötlet. A száraz tápot jó fölönteni vízzel, azt mondják, télen kinti kutyáknak jó, ha megy rá egy kis zsiradék, olaj, halolaj, mert abban sok az energia. A száraz tápot kapó kutyáknak nagyon fontos a sok folyadék, mert ha nem isznak eleget, a száraz táptól kiszáradnak, kikészül a veséjük. Az állatorvos mondta, hogy ha száraz tápot kap, erőltessük az ivást. A sótlan húsleves nagyon jó, mert azt a mienk szereti, és akkor is örömmel megissza, ha egyébként a sima vizet nem akarja.
2014. dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!