Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elméleti kérdés (és vicces...

Elméleti kérdés (és vicces is). Ha a szuka kutya pisil és alája tesznek egy terhességi tesztet akkor kitudja mutatni, hogy vemhes-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Nem vemhes a kutyám, ne értsétek félre, csak múltkor ismerőssel jött elő ez a téma és kíváncsi vagyok rá.
2014. nov. 22. 09:19
 1/6 anonim válasza:

Próbáld ki xd

De amúgy talán!

Eredményt majd írd meg! XD

2014. nov. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Ha egy kutya vemhességét meg akarja valaki állapítani, állatorvoshoz kell vinni, aki megultrahangozza. Ez a legbiztosabb. Lehet, hogy gyártanak kutyáknak is terhességi tesztet, nem tudom, de a kutyapelenka meg a tüzelőbugyi után nem lenne meglepő.
2014. nov. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A teszt a vizeletben megjelenő hcg hormont mutatja ki. Nézz utána, hogy kutyáknál is termelődik-e (szerintem igen)és akkor meglesz a válasz is.
2014. nov. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert hcg hormont mér. Esetleg főemlősöknél működik.
2014. nov. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ugyanis a terhestesztek a HCG nevű hormont mutatja ki, ami hivatalos nevén HUMÁNchoriogonadotrop hormon, vagyis emberben termelődik (pontosabban a beágyazódott embrió bizonyos sejtjei termelik). Nem vagyok jártas abban, hogy kutyáknak gyártanak-e speciális terhestesztet, de sima, boltban kapható, EMBERNEK VALÓ terhesteszt biztos, hogy nem mutatja ki...
2014. nov. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mostmár csak utánanéztem. Kutyáknál a relaxin hormonnal lehetne kimutatni a vemhességet, ez viszont csak a 4. héttől termelődik.
2014. nov. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!