Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak a fajtatiszta kutyák...

Csak a fajtatiszta kutyák fedeztethetők?

Figyelt kérdés

az olx-en egy csomó hirdetést láttam hogy ilyen meg ilyen kutya fedez.

Nekem is van egy gyönyörű kutyám,csak az a baj hogy keverék,csivava és japán chin mix.

Az lenne lényegében a kérdés hogy ha én is felraknák egy ilyen hirdetést akkor komlett idiótának néznének az emberek?



2014. nov. 22. 15:08
 1/6 A kérdező kommentje:
De tényleg olyan a kutya hogy bárki aki elmegy mellette,legyen az gyerek felnőtt stb..az megmosoglya.
2014. nov. 22. 15:11
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyámat nem csak megmosolyogják hanem konkrétan vérig sértődnek ha nem simogathatják meg, mégsem csupán a külső dönti el, hogy egy kutya tenyészthető-e.

Keverék kutyát nem tenyésztenek, csak szaporítanak. Felelős gazda ilyet nem tesz a kutyájával.

Tenyésztésre csak a tenyészszemlén szűrt fajtatiszta kutyák alkalmasak.

2014. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs elég keverék? Ne a kutyádból akarj már megélni....
2014. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha valami csivava méretű kiskutyák lennének, ingyen lehet elvinnék, de pénzt nem hiszem, hogy adnának érte, szóval felejtsd el gyorsan.
2014. nov. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

És ez neked miért lenne jó? Mert a kutyának ebből semmi haszna nem lesz, sőt! Ha pénz kell, akkor dolgozz, ne a kutyádat használd fel!

Hihetetlen milyen emberek vannak. A felelős gazdák védik és mentik a kutyákat, a sajátjaikat pedig ivartalanítják -kivéve ha mint fent is írták tk-el rendelkező fajtatiszták, szűrtek, eredményekkel, tenyészszemlével rendelkezőek. A felelőtlen, ostoba és pocsék gazdák pedig gyártják a keverék, talán örökletes betegségben szenvedő vagy azt hordozó, talán rossz idegrendszerű kutyáikat. A kérdés csak az, hogy miért? És főleg miért tarthatnak az ilyenek állatot?

2014. nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd at az errej a kerdesre adott valaszokat, foleg a 16-ost:


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__6308601-valak..

2014. nov. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!