Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német Dog (vagy más nagytestű...

Német Dog (vagy más nagytestű kutya tulajdonos xd) gazdik! :D meddig tart egy kutyatáp?

Figyelt kérdés
Milyen fajta az a táp, hány kg-os és mennyibe kerül? naponta mennyit esznek belőle? És jóformában vannak tőle? (mármint, hogy nem soványak:D)
2014. nov. 22. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én dogim 17 hetes eddig Royal Canin giant puppyt kapott, de tul magas a fehérje tartalma, és most Eukanubat puppy large breed-et vettem . Most éppen felesben kapja. A zooplus.hu-ról rendelek kilónként kevesebb mint 1000ft 2x15 kg kiszerelésben. Sophie jól néz ki, vékonyka de ez teljesen rendben van. A 30 kg toy alt szeptember közepén rendeltem kb 5-6 kilo van most azt kevertem a Eukanubaval. Mennyi idős a kutyus?
2014. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Toy alt=Royal :)
2014. nov. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nehéz utánajárni. Megnézed a standardet, hogy kb hány kilós lesz, és megnézed a neked szimpatikus tápon az etetési útmutatót, hogy mennyit kell adni belőle.
2014. nov. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rottweilerem josera festivált eszik, 15 kg-s kiszerelés, 12 ezer ft körül mozog. Kb. 3 hét alatt eszi meg. Jó formában van.
2014. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!