Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi történt a...

Szerintetek mi történt a kutyámmal?

Figyelt kérdés
Építkezés folyik nálunk,sok volt a szilánk az udvaron ezért úgy döntöttem,hogy addig megkötöm a kutyát(német juhász).Ez kb 3 órát se vett igénybe,a kutya viszont mintha megbolondult volna azóta.Nem tudom elengedni mert morog vicsorog ugat rám.Szerintetek mi lett vele?:S
2014. nov. 22. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagyis, nem mersz odamenni a kutyádhoz és lekapcsolni a láncról?
2014. nov. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De odamerek menni,oda is mentem viszont harap(na),ha nem veszem el a kezem megharap simán. Ilyen viszont még egyszer sem fordult meg,hogy rám támad,hallgat minden szavamra,egyszóval tudja hogy ki kinek a gazdája.Ezért is csodálkozom ezen.
2014. nov. 22. 18:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutyád?
2014. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3 éves múlt idén nyáron
2014. nov. 22. 18:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Hergelhették a munkások? Történhetett bármi a kutya és az építkezésen dolgozók között?
2014. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem,végig ott voltam és semmilyen agresszív behatás nem érte.
2014. nov. 22. 18:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lehet az oka. De legközelebb ha láncra lesz szükség néhány órára, szerintem alaposan fáraszd le, hogy leginkább csak feküdni akarjon. Tudom, egy németjuhásznál ez nem egyszerű, de akkor is.

Esetleg megpróbálhatsz várni még, talán megnyugszik egy kicsit.

Az is lehet hogy egyszerűen frusztrálta a helyzet hogy idegenek vannak a területen, és ő semmit nem tehet. Bár ideális esetben ezt meg kellene értenie, hiszen a te jogod eldönteni kit engedsz be, mennyi időre.

2014. nov. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a segítséget.Próbálkozok folyamatosan,meglátjuk majd mi lesz.
2014. nov. 22. 18:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Odamész és leordítod a fejét, ha harapni akarna. NINCS JOGA még ebben a szituban is a gazdáját megharapni. 3 óra láncon normális kutyát nem fordíthat ki ennyire önmagából.
2014. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!