Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet tanítani egy 8 éves kutyát?

Lehet tanítani egy 8 éves kutyát?

Figyelt kérdés
nem volt még taítva élete előző részét egy ketrecbe töltötte az emberr szerint ahonnan elhoztuk nagyon agreszív ha rászolunk megtámad lenevelhető még ez? valamint nem lehet még véletlenül sem rálépni lábára farkára mert akkor is rögtön támad lenevelhető még ez rólla?

2014. nov. 22. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Irány a legközelebbi (jó) kutyaiskola.
2014. nov. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az sajnos 1 órára van vonattal :/ helyben meg csak nyáron van
2014. nov. 22. 22:55
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Nevelheto, de mivel semmi ismeretetek nincs a kutyanevelesrol, egyedul ez nem fog menni, igy pedig ez veszelyes. En a helyetekben bevallalnam az egy oras utat, mert ezzel csak magatokat sodorjatok veszelybe. Ha semmikeppen nem megy, akkor legalabb olvassatok utana egy kicsit. Ajanlom Jan Fennel es Cesar Milan konyveit.
2014. nov. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Egy óra vonattal? Remek, akkor sokat fogsz tudni olvasni, amíg suliba hordod. Cesar Millant javaslom a témában.
2014. nov. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ma muszáj voltam rászolni és magamhozhívni mer kerítésen keresztül öszemordult a szomszéd 2 kicsi testű kutyájáva és hirtelen ugy megijedtem hogy ráordítottam hogy nem szabad most rögtön gyere ide hozzám éd ahelyet hogy nekemtámadt volna elment a kutyáktol és lehajtot felyel odajött nagyon meglepődtem
2014. nov. 24. 16:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez jo, ezek szerint csak egy eroskezu vezeto kell neki. Azert a kutyasulot tovabbra is javaslom.
2014. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!