Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Trovet WRD (diétás táp), és...

Trovet WRD (diétás táp), és MG (ízületvédő) táppal kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Túlsúlyos,ízületi problémákkal küzdő Westimnek szeretném adni.Viszont nem találtam pontos,százalékos leírást a csirkehús-tartalmáról.Véleményeket,tapasztalatokat várnék,aki etetett már ilyen táppal,bevált-e?

Köszönöm a hozzászólásokat!


2014. nov. 23. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor mi kaptuk a kutyát, kezdetben 1 hétig hasmenése volt. Az orvos javaslatára vettem Trovet tápot. A kutya széklete rendbe jött, ez a táp erre nagyon jó volt, de valahogy azt vettem észre, hogy csúnya lett a szőre, matt, fénytelen és kellemetlen fogású. Aztán kevertem hozzá másfajta száraz tápot vegyesen, és adtam neki esténként csirke vagy kacsahúst is. Először a hústól megint hasmenése lett, ezért csak kevés húst adtam eleinte. Nagyobb arányban száraz tápot.


Szóval szerintem a trovet jó, de csak 1/3-mad arányban.

Nem érdemes belőle többet adni a kutyának, inkább valamilyen más táp tegye ki az étel 2/3-mad részét.

2014. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És most szép a szőre a kutyusnak, így hogy kap húst is és egyéb tápokat a trovet mellé.
2014. nov. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,és köszönöm!Csirkétől félek egy kicsit,nehogy kijöjjön a Westire jellemző csirkehús-allergia.
2014. nov. 24. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!