Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire aranyosak ezek a...

Mennyire aranyosak ezek a kiskutyák?

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 23. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
nagyon
2014. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon cukkkii.:D
2014. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Szűzmáriám... mi ez mocsok ahol a kölykök a saját ürülékükben lépkednek?

Az egyik képen az egyik kicsinek nem stimmel a lába, vagyis lábtartása. (tököm se tudja hányadik kép, mert bezavart a ló is, alig pár kép értékelhető)


Mit akartál hallani? ebben a korban az összes kölyökkutya aranyos.

2014. nov. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Figyelj.

Nem a mi területünk, mi kapjuk majd onnan a kutyát 1

2, minden nap, gondolom többször kitakarítják, de félóránként senki sem fogja, ha szeretnéd, megadom a címet, csöngess be, költözz oda, csináld meg.

3, az egyik kutya pont akkor pisilt amikor ott voltunk, az nem kaki először én is azt hittem.


Vannak ennél rosszabb helyek is, inkább azokat kéne bombázni.

2014. nov. 24. 08:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyosak.


Ha azt mondod, hogy a görbe lábúnak rossz a lábtartása, szerintem az kiegyenesedhet.


Az egyik kutyámnak is görbe volt a lába 2-3 hónaposan, és 4 hónapos korára kiegyenesedett. Kétszer olyan hosszú lett a lába, nagyon gyorsan nőtt.

2014. nov. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!