Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok olyan weboldalt,...

Mondanátok olyan weboldalt, ami kutyák nevelésével, oktatásával foglalkozik?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy bejegyzésekben leírja, hogy mit hogyan kell. Lehetnek benne más állatok is, csak kutya mindenképpen legyen benne.
2014. nov. 24. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy Google...... Beírod-- kutya nevelése, kutya oktatása. Milliom találatot fogsz lelni.
2014. nov. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak remek könyvek a témában, biztos vannak weboldalak is, de se könyvből, se oldalakról, se videókból nem lehet megtanulni kutyát nevelni! Arra rá kell érezni és kellenek a visszacsatolások a külvilágból, hogy jól csinálod-e a dolgokat, vagy sem. A kutyakommunikációt sem lehet interneten keresztül megtanulni, se a módszerek helyes használatát. Ha komolyan érdekel a téma, vagy nem akarsz kockáztatni a kutyád nevelésében, akkor keress fel kutyaiskolát, vagy kérj segítséget a közeledben olyanoktól, akik elértek valamit a kutyájukkal sportban, közös munkában.
2014. nov. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs pénzem kutyaiskolára, anyáék nem akarják vinni, nekem pedig a zsebpénzem nem elég rá (16 éves vagyok). Youtube-os videókat szoktam nézegetni, onnan próbálok ellesni trükköket.
2014. nov. 24. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!