Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanított (főleg szuka)...

Ivartalanított (főleg szuka) kutya viselkedése, hogyan változik a műtét után?

Figyelt kérdés

tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy aki ivartalanította a szuka kutyáját annak a viselkedése mennyire és hogyan változott meg utána. főleg szukák érdekelnek.


nekem egy szuka beaglem van és ivartalanítás előtt állunk. nagyon szökős, nem győzzük csinálni a kerítést de mindig talál új utat a szomszédba (pedig ott nincs is kutya). nagyon ugra-bugra fürge kis kutya. 1 éves múlt nemrég. azért szeretném ivartalanítani, hogy egyrészt ne legyenek szaporulatok és másrészt bízom benne, hogy jó hatással lenne a problémánkra s talán lenyugodna picit.


2014. nov. 24. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Részben jó ötlet az ivartalanítás, de ezt a problémát nem fogja teljesen megoldani. Le kell fárasztani.

A tiéd mennyit sétál, mennyit foglalkoztok vele?

2014. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Enyém semmiben se változott, talán nem lett annyira agresszív más szukákkal mert régen őket valahogy sose bírta pedig rendszeresen jártunk kutyás közösségbe, de szökni ugyanúgy szökött, volt hogy egy 5 órás túra után el tűnt még egy órára pedig a végén már alig bírtuk hazavonszolni magunkat annyira elfáradtunk :/ szóval ami a szökést illeti nem vagyok benne biztos hogy változni fog. De ez csak az én tapasztalatom.
2014. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sokat foglalkozunk vele, sétálunk is minden nap. futunk is. lóg a nyelve a földig kb mire hazaérünk de ettől függetlenül saját magát is megsétáltatja
2014. nov. 24. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:
A miénk nem változott, se viselkedésre, se külsőre (állítólag hízhatnak).
2014. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!