Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyáma...

Hogyan szoktassam le a kutyámat arról, hogy felugorjon az óljára?

Figyelt kérdés
Unatkoztam, kint játszottam a kutyámmal. Csináltunk mindenféle feladatokat, és csak úgy viccből megtanítottam rá, hogy ugorjon fel az óljára. És nagyon szeret ott lenni, csak az a baj, ha éjszaka felmegy az ólra, akkor megszólal a riasztó... mert pont a kutya magasságáig van beállítva. Tudom, hogy nagy hülyeség volt erre megtanítani. Szegény kutyából hülyét fogok csinálni. Van esély rá, hogy valahogy még le tudom szoktatni? :////
2014. nov. 24. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
miért nem tesztek oda valamit, amire nem tud felállni?
2014. nov. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*amitől
2014. nov. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ő a földről felugrik... Ha pedig olyan valamit teszek oda, ami széttéphető, vagy könnyen elmozditható, akkor ő mgoldja.
2014. nov. 24. 23:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Riasztót nem lehet átállítani?
2014. nov. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam, kicsi kutyánk van, de nagy ólja van, a régi farkas kutyánk ólja...Ha olyan magasra állítanám, akkor a betörő csak simán lehajol, vagy leguggol, és kész...
2014. nov. 24. 23:39
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Próbáld lezavarni amikor a tetején van.


De érdekes, hogy fent mért nem ijed meg a riasztó hangjától?


Kár hogy még nem találtak fel olyan fény sorompót, amit odatennél a házikó fölé, és amikor a kutya beleérne a fénybe, akkor ultrahangon elkezdene zizegni, ez zavarná a kutya fülét és egyből leugrana onnan. Egy ilyen szerkezet kéne nekem az ágyra is, hogy mikor nem vagyok itthon, ne ugráljon fel rá.

2014. nov. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tegyél éjszakára a ház tetejére egy pár boroskannát, mindegyikben 2-3 kavics, hogy zörögjön. Ha a kutya felugrik, leborítja a kannákat, és jó esetben úgy összesz@rja magát a hangtól, hogy remélhetőleg soha nem próbálja meg többet.
2014. nov. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gondolom lapostetős a ház. Csináld meg nyeregtetősre.
2014. nov. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nyeregtetős.. de ő mégis jól érzi magát rajta...
2014. nov. 25. 16:42
 10/11 anonim ***** válasza:
és ha ráállítasz néhány széket?
2014. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!